0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin CCN Mini Dermacomfort sausā barība mazo šķirņu suņiem

12.9074.90

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem un nobriedušiem mazu šķirņu suņiem (no 1 līdz 10 kg) – vecāki par 10 mēnešiem – suņi, kuriem ir ādas kairinājums un nieze.

Notīrīt
Daudzums
SKU: CCN MINI DERMACOMFORT Birkas: ,
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Sakairināta āda nav patīkami nevienam, arī tavam sunim. Vai zinājāt, ka ādas kairinājums ir iemesls, kāpēc suņi tiek nogādāti pie veterinārārsta? Jutīga, niezoša āda nozīmē daudz skrāpējumu, un jūsu suns var sabojāt ādu ar nagiem – galu galā riskējot ar iegūt infekciju uz ādas.

Royal Canin® Dermacomfort Mini samazinātā alergēnu formula tiek rūpīgi sagatavota, izmantojot īpaši izvēlētu olbaltumvielu klāstu. Šis īpaši pielāgotais uzturs palīdz uzturēt suņa ādu vislabākajā iespējamā stāvoklī. Turklāt tas palīdz arī uzturēt jūsu suņa apjomīgu un veselīgo kažoku. Piemērots suņiem, kuru svars ir līdz 10 kg. Royal Canin® Dermacomfort Mini satur rūpīgi izstrādātas granulas, kas lieliski der jūsu suņa zobiem. Šī īpaši garšīgā recepte ir īpaši izstrādāta jūsu suņa labsajūtai. Tā satur Omega 3 un 6 taukskābes, ieskaitot GLS, EPS un DHS, lai atbalstītu un barotu ādu, padarot to mazāk jutīgu pret kairinātājiem jūsu suņa vidē. Mūsu Dermacomfort uztura programmai ir pieejami divi komponenti: kraukšķīgas granulas un garšīga pastēte paciņā, un tās abas ir pilnvērtīgas un lieliski papildina viens otru. Kāpēc gan neizmēģināt pastēti kā garšīgu papildinājumu granulām ? 91% īpašnieku bija apmierināti ar šo produktu tikai 2 mēnešus ilgas lietošanas laikā. Tas nozīmē, ka Royal Canin® Dermacomfort Mini rezultāti ir pierādīti

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Svars

1, 3, 8

Zīmols

Svars Nav pieejams