0

Grozā nav neviena produkta.

Piegāde

Izvēlies sev ērtāko metodi! Saņem Animu pasūtījumu kādā no 200+ Omniva, 200+ DPD Pickup un 290+ Venipak pakomātiem visā Latvijā. Izvēlies komforta piegādi līdz durvīm ar Venipak kurjeru. Tikmēr mūsu draugiem Daugavpilī, Jēkabpilī, Kuldīgā, Limbažos, Ogrē, Rīgā, Rūjienā, Tukumā, Valmierā un Ventspilī ir iespēja bez maksas saņemt pasūtījumu kādā no Animu veterināro aptieku filiālēm. Klienti pasūtījumus var saņemt arī mūsu ofisā Rīgā, Ventspils ielā 50 k6.

Omniva piegāde DPD piegāde Animu veterinārās aptiekas
Bezmaksas piegāde Latvijā

Pirkumiem virs 40 EUR piedāvājam bezmaksas piegādi uz DPD, Omniva un Venipak pakomātiem visā Latvijā, bet pirkumiem virs 79.90 EUR – bezmaksas piegāde ar Venipak kurjeru! Pasūtījumus bez maksas piegādājam saņemšanai mūsu ofisā Rīgā vai Animu filiālēs visā Latvijā.

Ātri un ērti

Sadarbojamies ar uzticamākajiem pakomātu un kurjerpakalpojumu nodrošinātājiem, kas ļauj mums saviem Animu klientiem piegādāt pasūtījumus 1-3 darba dienu laikā.

Piegādes cenrādis

Animu filiāles bezmaksas saņemšana 1-3 darba dienās (par precīzu laiku informēsim personīgi)
Pakomāti: Omniva, DPD un Venipak 2.90 EUR (bezmaksas no 40 EUR) piegāde 1-3 darba dienās
Venipak kurjers 4.90 EUR (bezmaksas no 79.90 EUR) piegāde 1-3 darba dienās

Noderīga informācija

! Pirms veicam Jūsu iegādāto preču izsūtīšanu, Animu jāsaņem maksājuma apstiprinājums. Ja vēlaties veikt apmaksu skaidrā naudā vai ar bankas karti, iesakām apmeklēt kādu no mūsu veterināro aptieku filiālēm un veikt atsevišķu, ar interneta veikalu nesaistītu pirkumu.

, šobrīd Venipak kurjera pakalpojums mūsu klientiem ir bez maksas, ja pasūtījuma vērtība pārsniedz 79,90 EUR.

Omniva pakomātu pasūtījumu svars nedrīkst pārsniegt 30kg, kas ietilpst 64cm x 38cm x 39cm iepakojumā.

DPD Pickup pasūtījumu svars nedrīkst pārsniegt 31.5kg, kas ietilpst 61cm x 43cm x 36cm iepakojumā.

Venipak pakomātu pasūtījumu svars nedrīkst pārsniegt 30kg.

Lai precizētu piegādes dienu un laiku, aicinām vispirms sazināties ar mums, zvanot Animu komandai uz tālruni +371 22303545, uzdodot jautājumu šeit pat klientu čatā vai rakstot uz e-pastu eveikals@animu.lv.

Lai pasūtījums tiktu nogādāts laicīgi uz Jūsu izvēlēto filiāli, tam ir jābūt noformētam līdz iepriekšējās darba dienas plkst. 16:00. Ja prece neatrodas uz vietas filiālē, veicam piegādi no mūsu centrālās noliktavas Rīgā. Preču piegādi uz Animu aptiekām e-veikala pasūtījumiem veicam reizi nedēļā.

  • Pirmdienās vedam: Tukums, Kuldīga, Ventspils;
  • Trešdienās vedam: Rūjiena, Valmiera, Limbaži;
  • Ceturtdienās vedam: Jēkabpils, Daugavpils;
  • Piektdienās vedam: Ogre.

Visticamāk, Jūsu iepirkuma grozā ir:

  • nestandarta izmēra zooprece, kas pārsniedz pakomātu pieļaujamos izmērus, kā 61-64cm garums (piemēram, Stefanplast Sleeper 4 suņu gulta);
  • kopējais groza svars pārsniedz pakomātu pieļaujamo svaru.

Ja neviens no šiem raksturojumiem neatbilst Jūsu situācijai, zvaniet mums +37122303545 (darba dienās 9:00-17:00) vai rakstiet uz eveikals@animu.lv

20% atlaide zoo precēm Animu klientiem