0

Grozā nav neviena produkta.

Piegāde

Izvēlies sev ērtāko metodi! Saņem Animu pasūtījumu kādā no 200+ Omniva, 200+ DPD Pickup un 290+ Venipak pakomātiem visā Latvijā. Izvēlies komforta piegādi līdz durvīm ar Venipak kurjeru. Tikmēr mūsu draugiem Daugavpilī, Jēkabpilī, Kuldīgā, Limbažos, Ogrē, Rūjienā, Tukumā, Valmierā un Ventspilī ir iespēja bez maksas izņemt pasūtījumu kādā no Animu veterināro aptieku filiālēm. Klienti pasūtījumus var izņemt arī mūsu ofisā Rīgā, Ventspils ielā 50 k6.

Omniva piegāde DPD piegāde Animu veterinārās aptiekas
Bezmaksas piegāde Latvijā

Pirkumiem virs 50 EUR piedāvājam bezmaksas piegādi uz DPD, Omniva un Venipak pakomātiem visā Latvijā. Pasūtījumus bez maksas iespējams saņemt mūsu ofisā Rīgā vai Animu filiālēs visā Latvijā.

Ātri un ērti

Sadarbojamies ar uzticamākajiem pakomātu un kurjerpakalpojumu nodrošinātājiem, kas ļauj mums saviem Animu klientiem piegādāt pasūtījumus 1-3 darba dienu laikā.

Piegādes cenrādis

Animu filiāles bezmaksas izņemšana izņemšana 1-2 darba dienās (par precīzu laiku informēsim personīgi)
Omniva pakomāti 2.49 EUR piegāde 1-3 darba dienās
DPD pakomāti 2.49 EUR piegāde 1-3 darba dienās
DPD kurjers (šobrīd nav pieejams) 4.49 EUR piegāde 1-3 darba dienās
Venipak Pickup punkti 2.49 EUR piegāde 1-3 darba dienās
Venipak kurjers 4.49 EUR piegāde 1-3 darba dienās

Noderīga informācija

! Pirms veicam Jūsu iegādāto preču izsūtīšanu, Animu jāsaņem maksājuma apstiprinājums. Ja vēlaties veikt apmaksu skaidrā naudā vai ar bankas karti, iesakām apmeklēt kādu no mūsu veterināro aptieku filiālēm un veikt atsevišķu, ar interneta veikalu nesaistītu pirkumu.

, šobrīd Venipak un DPD kurjera pakalpojumiem nepiemērojam bezmaksas piegādi.

Omniva pakomātu pasūtījumu svars nedrīkst pārsniegt 30kg, kas ietilpst 64cm x 38cm x 39cm iepakojumā.

DPD Pickup pasūtījumu svars nedrīkst pārsniegt 31.5kg, kas ietilpst 61cm x 43cm x 36cm iepakojumā.

Lai precizētu piegādes dienu un laiku, aicinām vispirms sazināties ar mums, zvanot Animu komandai uz tālruni +371 22303545, uzdodot jautājumu šeit pat klientu čatā vai rakstot uz e-pastu eveikals@animu.lv.

Lai pasūtījums tiktu nogādāts laicīgi uz Jūsu izvēlēto filiāli, tam ir jābūt noformētam līdz iepriekšējās darba dienas plkst. 16:00. Ja prece neatrodas uz vietas filiālē, veicam piegādi no mūsu centrālās noliktavas Rīgā. Preču piegādi uz Animu aptiekām e-veikala pasūtījumiem veicam reizi nedēļā.

  • Pirmdienās vedam: Tukums, Kuldīga, Ventspils;
  • Trešdienās vedam: Rūjiena, Valmiera, Limbaži;
  • Ceturtdienās vedam: Jēkabpils, Daugavpils;
  • Piektdienās vedam: Ogre.