0

Grozā nav neviena produkta.

Frizētava

Iļģuciemā, Vaidelotes ielā 14, darbojas Animu dzīvnieku frizētava, kurā iespējams gan izmantot pašapkalpošanās iespēju, gan pieteikt savu mīluli pie kāda no pieredzējušiem grūmeriem.

 

Grūmeri Vaidelotes ielā

Viktorijai ir liela pieredze ar dažādu dzīvnieku sugām: sākot ar zirgiem, suņiem un beidzot ar rāpuļiem. Grūmere labi atrod kopīgu valodu ar visdažādāko raksturu suņiem un kaķiem, jo darbs ar dzīvniekiem ir īsta sirdslieta jau kopš bērnības. Šobrīd Viktorija aktīvi strādā grūmingā un nepārtraukti turpina pilnveidoties, apmeklējot seminārus un meistarklases.

Ja Tev ir mazās šķirnes suns (arī mazizmēra bezšķirnes suns), un jo īpaši pūdelis, vai kaķis, tad piesaki grūmingu pie Viktorijas. Grūmerei arī ir pieredze suņu sagatavošanai uz izstādēm.

Pie Viktorijas var pierakstīties, zvanot: 20034865
Valodas: latviešu, krievu, angļu
Instagram: @Royall.grooming

Linai kopš bērnības sirdī mīt dzīvnieki, un jo īpaši suņi. Lina papildus grūmera izglītībai, ir apguvusi kinoloģijas pamatus, kā arī kaķu labturību, ir izgājusi pamatapmācības ringa darbībā, un plāno nākotnē kļūt par ekspertu, tāpēc daudzu šķirņu standarti ir labi zināmi. Lina arī pastāvīgi piedalās izstādēs ar saviem samojediem.

Lina strādā ar visu izmēru un šķirņu suņiem, jo īpaši labi praktizē vidēji lielo, lielo un gigantisko šķirņu grūmingu: samojedi, Tibetas mastifi, Bernes ganu suņi, Leonbergeri u.c. Labi pārzina suņu uzvedību.

Pie Linas var pierakstīties, zvanot: 29690855
Valodas: latviešu, krievu
Instagram: @lina_un_suni

Guntis ir ieguvis veterinārārsta asistenta izglītību, strādājis dzīvnieku patversmē, ieguvis arī grūminga sertifikātu. Paralēli grūmingam piedāvā arī dzīvnieku taksometra pakalpojumu, ja nepieciešama suņa vai kaķa transportēšana gan Rīgā, gan ārpus tās.

Guntis strādā ar visām suņu šķirnēm, kā arī ar kaķiem. Ir pieredze ar īpaši sarežģītiem gadījumiem (piemēram, ļoti daudz savēlumu).

Pie Gunta var pierakstīties, zvanot: 24843030
Valodas: latviešu, krievu
Faceboook: Gun&Barberdog

Jurijs par galveno prioritāti grūmingā uzskata dzīvnieka komfortu, tāpēc ikvienam grūminga posmam pieiet ar rūpīgu attieksmi. Jurijs no sirds mīl dzīvniekus, mājās viņa rūpes bauda Sibīrijas haskijs Dani un Bengālijas kaķis Rims.

Jurijs strādā ar dažādām suņu šķirnēm, ieskaitot arī īsspalvainās šķirnes, kurām arī nepieciešams grūmings (piemēram, Franču buldogi, Džeka Rasela terjeri).

Pie Jurija var pierakstīties: 29958018
Instagram: @makgrooming

 

Kas ir grūmings?

Grūmingu varētu dēvēt par skaistumkopšanas salona apmeklējumu – tā laikā sunim vai kaķim tiek veikta “pilna apkope”: ķemmēšana, savēlumu atpiņķerēšana, mazgāšana, susināšana un žāvēšana ar dzīvniekiem piemērotu fēnu, cirpšana un frizēšana, nagu griešana un ausu tīrīšana. Grūminga procedūra noderīga ne tikai izstāžu apmeklētājiem,  gatavojoties tām, bet ikvienam mājdzīvniekam, jo pēc tās suns vai kaķis ir svaigs un smaržīgs, turklāt grūmeris arī informē dzīvnieka īpašnieku, ja ir ievērojis kādas ādas veselības problēmas.

Pašapkalpošanās frizētavas pakalpojumu iespējams izmantot aptiekas darba laikā, iepriekš piesakot apmeklējumu pa tālruni +371 29621422. Ja tomēr vēlies sava mīluļa kažoka kopšanu uzticēt profesionāļiem, sazinies ar kādu no grūmeriem, kas piedāvā skaisti sakopt Tava mīluļa kažoku un parūpēties arī par citiem grūminga elementiem (nagu griešanu).

 

SUPER cena Josera un Virbac