0

Grozā nav neviena produkta.

Veterinārā klīnika Jēkabpilī

Mūsu veterinārās klīnikas ārsti ir kvalificēti un spēcīgi savas jomas pārstāvji, kuri sniegs nepieciešamo palīdzību jūsu mīluļiem. Piesakies veterinārārsta vizītei Jēkabpilī! Piedāvājam pakalpojumus dažādu sugu dzīvniekiem: veterinārārsta konsultācija, diagnostika, dzīvnieka vakcinēšana, operācijas u.c. Izlasi, ko par mums stāsta reģionālajā medijā, Radio 1.

💸 Veterinārās klīnikas pakalpojumu cenrādis
▶️ Pieraksties vizītei tiešsaistē
☎️ +371 29905891

Animu klīnikas darba laiks:

Darba dienā: 9.00 – 17.00
Sestdien: 9.00 – 16.00
Svētdien: 10:00 – 15:00

Sabīne Baltkāja-Rihtere: veterinārās klīnikas un aptiekas vadītāja

Sabīne veterinārārsta izglītību ieguva Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē 2010. gadā. Jau kopš ceturtā kursa paralēli studijām praktizējās veterinārajā klīnikā. Internatūras praksi izgāja Igaunijas pilsētā Tartu, Dabaszinātņu Universitātes Veterinārajā klīnikā. Specializējas mazo dzīvnieku terapijā un dermatoloģijā. Kvalifikācija tiek regulāri paaugstināta dažādos veterinārmedicīnas semināros un konferencēs. Latvijas Veterinārārstu biedrības biedrs kopš 2010. gada.

Kopš otrās klases zināja, ka nākotnē būs veterinārārsts. Pret dzīvniekiem izjūt ļoti lielu cieņu, kas pamudināja kļūt par veterinārārstu. Sabīnes sirds pieder suņiem un kaķiem, lieliski pārzinot to psiholoģiju. Pašai mājās ir kaķis Villijs un četri suņi – cvergšnaucers Izzy, vācu aitu suns Rodžers, Borderkollija jauktenis Bobo un Tibetas mastifs Šanele. Darba pieredze: veterinārajās klīnikās – veterinārārsts, Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) – valsts veterinārais inspektors, veterinārajā aptiekā – vadītāja, kā arī dzīvnieku patversmē – veterinārārsts un vadītājs.

Agnese Mutule: veterinārārste

11 gadu vecumā Agnese sākusi trenēties zirgu jāšanas sportā un šī procesa laikā nonākusi pie secinājuma, ka neko citu kā ar veterināriju nodarboties nevēlas, tādēļ, jau mācoties 6. klasē, izlēmusi, ka kļūs par veterinārārsti. Šis sapnis piepildījies un nu Agnese ir sertificēts veterinārārsts ar pieredzi darbā ar dažādiem dzīvniekiem dažādās nozarēs.

Veterinārārsta izglītību Agnese ieguvusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē 2021.gadā, bet prakse iegūta, darbojoties studiju procesa laikā, kā arī no studijām brīvajos brīžos ir bijusi iespēja strādāt dažādās cūku audzēšanas saimniecībās, sadarbojoties gan ar Latvijas, gan citu valstu speciālistiem, tostarp pieredzes apmaiņas braucienā Dānijā. Tomēr vistuvākie Agneses sirdij ir zirgi, kas viņas dzīvē ieņem nozīmīgu lomu jau 15 gadus – gan pašai trenējoties jāšanas sportā, gan arī apmācot jaunzirgus un jātniekus, tādēļ nākotnē Agnese plāno specializēties tieši uz lielajiem dzīvniekiem kā zirgi un govis.

Agnese uzskata, ka viens no veterinārārsta uzdevumiem ir veikt izglītojošu darbu un izstāstīt par to, kurās situācijās būtu uzreiz nepieciešams meklēt ārsta palīdzību un kuros gadījumos var uzgaidīt. Jo zinošāki būs dzīvnieku saimnieki, jo lielāka būs iespēja, ka ārstēšana tiks uzsākta laicīgi un slimība nepagūs progresēt tik tālu, ka terapija kļūst neefektīva.

“Svarīgākais, ko saimniekam varu sniegt, ir zināšanas, kā kopt un turēt dzīvnieku, lai nodrošinātu tā veselību un samazinātu saslimšanas riskus,” skaidro Agnese.

 

Evita Rijniece veterinārārsta asistente

Evita Rijniece ir Animu klīnikas asistente kopš 2020.gada, absolvējusi Bebrenes vispārizglītojošo un profesionālo vidusskolu 2019. gadā.

Jau kopš bērnības darbojusies vecāku zemnieku saimniecībā. Tas arī mudināja izvēlēties nākotnes profesiju, kas ir saistīta ar veterināriju. Mājās pašai ir kaķis Rūdis, kā arī brīvais laiks tiek pavadīts zemnieku saimniecībā, strādājot ar gaļas liellopiem.

Veterinārārsta vizīte

Ir ieteicams laiku pa laikam apmeklēt veterinārārstu, lai pārliecinātos par dzīvnieka vispārējo veselības stāvokli un novērstu iespējamas problēmas.

Konsultācijas

Animu veterinārārsti konsultē dzīvnieku īpašniekus par to mīluļu veselību, uzturu, vakcinācijām un citām nepieciešamām procedūrām.

Vakcinācijas

Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem vakcinācija ir veids, kā pasargāties no slimībām. Kaķiem, suņiem un mājas seskiem ir obligāta vakcinācija pret trakumsērgu. Parasti šī vakcinācija jāveic vienu reizi gadā.

Diagnostika

Nepieciešamības gadījumā tiek veikti klīniskie un laboratoriskie izmeklējumi, uzstādīta diagnoze un uzraudzīta slimības gaita. Piedāvājam dažādus laboratoriskus, rentgenoloģiskus un ultrasonogrāfiskus izmeklējumus.

Operācijas

Veicam suņu, kaķu sterilizāciju un kastrāciju, piena dziedzeru izņemšanu u.c. operācijas pēc vienošanās. Operācijas cena ir atkarīga no dzīvnieka svara, procedūras ilguma un sarežģītības. 10-12 h pirms plānotās operācijas jāatturas no dzīvnieka barošanas, lai izvairītos no komplikācijām.

Procedūras

Palīdzam ar dažādām ikdienas procedūrām – to skaitā dzīvnieku nagu apgriešanu, ausu tīrīšanu, dziedzeru tīrīšanu. Piedāvājam parūpēties par Jūsu dzīvnieku neparedzētās situācijās (ērces izņemšana, brūces apkopšana, pārsēju uzlikšana u.c.).

Eitanāzija

Dzīvnieku eitanāzija (no grieķu valodas εὐθανασία – laba nāve) ir dzīvnieka iemidzināšana, kas tiek pielietota gadījumos, kad dzīvnieks pakļauts stresam, sāpēm, ciešanām un vairs nav ārstējams. Eitanāzijas metodes ir veidotas tā, lai radītu dzīvniekam maksimāli mazāk sāpes.

20% atlaide zoo precēm Animu klientiem