0

Grozā nav neviena produkta.

Veterinārā klīnika Jēkabpilī

Mūsu veterinārās klīnikas ārsti ir kvalificēti un spēcīgi savas jomas pārstāvji, kuri sniegs nepieciešamo palīdzību jūsu mīluļiem. Piesakies veterinārārsta vizītei Jēkabpilī! Piedāvājam pakalpojumus dažādu sugu dzīvniekiem: veterinārārsta konsultācija, diagnostika, dzīvnieka vakcinēšana, operācijas u.c. Izlasi, ko par mums stāsta reģionālajā medijā, Radio 1.

💸 Veterinārās klīnikas pakalpojumu cenrādis
▶️ Pieraksties vizītei tiešsaistē
☎️ +371 29905891

Animu klīnikas darba laiks:

Darba dienā: 9.00 – 17.00
Sestdien: 9.00 – 16.00
Svētdien: 10:00 – 15:00

Sabīne Baltkāja-Rihtere: veterinārās klīnikas un aptiekas vadītāja

Sabīne veterinārārsta izglītību ieguva Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē 2010. gadā. Jau kopš ceturtā kursa paralēli studijām praktizējās veterinārajā klīnikā. Internatūras praksi izgāja Igaunijas pilsētā Tartu, Dabaszinātņu Universitātes Veterinārajā klīnikā. Specializējas mazo dzīvnieku terapijā un dermatoloģijā. Kvalifikācija tiek regulāri paaugstināta dažādos veterinārmedicīnas semināros un konferencēs. Latvijas Veterinārārstu biedrības biedrs kopš 2010. gada.

Kopš otrās klases zināja, ka nākotnē būs veterinārārsts. Pret dzīvniekiem izjūt ļoti lielu cieņu, kas pamudināja kļūt par veterinārārstu. Sabīnes sirds pieder suņiem un kaķiem, lieliski pārzinot to psiholoģiju. Pašai mājās ir kaķis Villijs un četri suņi – cvergšnaucers Izzy, vācu aitu suns Rodžers, Borderkollija jauktenis Bobo un Tibetas mastifs Šanele. Darba pieredze: veterinārajās klīnikās – veterinārārsts, Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) – valsts veterinārais inspektors, veterinārajā aptiekā – vadītāja, kā arī dzīvnieku patversmē – veterinārārsts un vadītājs.

Anna Spīgule: veterinārārste

Anna Spīgule veterinārmedicīnisko izglītību ieguvusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes veterinārmedicīnas fakultātē 2020. gadā. Praktiskās iemaņas iegūtas studiju procesa laikā dažādās mācību praksēs, kā arī asistējot praktizējošiem veterinārārstiem, galvenokārt, darbā ar lauksaimniecības dzīvniekiem.  Zināšanas tiek regulāri papildinātas, piedaloties dažādos semināros un iepazīstoties ar aktuālo ārzemju literatūru.

Savu dzīvi saistīt ar veterinārmedicīnu Anna izlēmusi jau bērnībā. Šobrīd mājās vietu pie krāsns aizņem četri kaķi un divas suņu dāmas, bet aiz loga pļavās ganās liellopi un vistas, tāpēc Anna neatteiks sniegt padomu arī lauksaimniecības dzīvnieku īpašniekiem.

Veterinārārsta vizīte

Ir ieteicams laiku pa laikam apmeklēt veterinārārstu, lai pārliecinātos par dzīvnieka vispārējo veselības stāvokli un novērstu iespējamas problēmas.

Konsultācijas

Animu veterinārārsti konsultē dzīvnieku īpašniekus par to mīluļu veselību, uzturu, vakcinācijām un citām nepieciešamām procedūrām.

Vakcinācijas

Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem vakcinācija ir veids, kā pasargāties no slimībām. Kaķiem, suņiem un mājas seskiem ir obligāta vakcinācija pret trakumsērgu. Parasti šī vakcinācija jāveic vienu reizi gadā.

Diagnostika

Nepieciešamības gadījumā tiek veikti klīniskie un laboratoriskie izmeklējumi, uzstādīta diagnoze un uzraudzīta slimības gaita. Piedāvājam dažādus laboratoriskus, rentgenoloģiskus un ultrasonogrāfiskus izmeklējumus.

Operācijas

Veicam suņu, kaķu sterilizāciju un kastrāciju, piena dziedzeru izņemšanu u.c. operācijas pēc vienošanās. Operācijas cena ir atkarīga no dzīvnieka svara, procedūras ilguma un sarežģītības. 10-12 h pirms plānotās operācijas jāatturas no dzīvnieka barošanas, lai izvairītos no komplikācijām.

Procedūras

Palīdzam ar dažādām ikdienas procedūrām – to skaitā dzīvnieku nagu apgriešanu, ausu tīrīšanu, dziedzeru tīrīšanu. Piedāvājam parūpēties par Jūsu dzīvnieku neparedzētās situācijās (ērces izņemšana, brūces apkopšana, pārsēju uzlikšana u.c.).

Eitanāzija

Dzīvnieku eitanāzija (no grieķu valodas εὐθανασία – laba nāve) ir dzīvnieka iemidzināšana, kas tiek pielietota gadījumos, kad dzīvnieks pakļauts stresam, sāpēm, ciešanām un vairs nav ārstējams. Eitanāzijas metodes ir veidotas tā, lai radītu dzīvniekam maksimāli mazāk sāpes.