0

Grozā nav neviena produkta.

Veterinārā klīnika Jēkabpilī

Mūsu veterinārās klīnikas ārsti ir kvalificēti un spēcīgi savas jomas pārstāvji, kuri sniegs nepieciešamo palīdzību jūsu mīluļiem. Piesakies veterinārārsta vizītei Jēkabpilī! Piedāvājam pakalpojumus dažādu sugu dzīvniekiem: veterinārārsta konsultācija, diagnostika, dzīvnieka vakcinēšana, operācijas u.c. Izlasi, ko par mums stāsta reģionālajā medijā, Radio 1.

💸 Veterinārās klīnikas pakalpojumu cenrādis
▶️ Pieraksties vizītei tiešsaistē
☎️ +371 29905891

Animu klīnika darbojas pēc iepriekšēja pieraksta!

 

Veterinārārsta vizīte

Ir ieteicams laiku pa laikam apmeklēt veterinārārstu, lai pārliecinātos par dzīvnieka vispārējo veselības stāvokli un novērstu iespējamas problēmas.

Konsultācijas

Animu veterinārārsti konsultē dzīvnieku īpašniekus par to mīluļu veselību, uzturu, vakcinācijām un citām nepieciešamām procedūrām.

Vakcinācijas

Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem vakcinācija ir veids, kā pasargāties no slimībām. Kaķiem, suņiem un mājas seskiem ir obligāta vakcinācija pret trakumsērgu. Parasti šī vakcinācija jāveic vienu reizi gadā.

Diagnostika

Nepieciešamības gadījumā tiek veikti klīniskie un laboratoriskie izmeklējumi, uzstādīta diagnoze un uzraudzīta slimības gaita. Piedāvājam dažādus laboratoriskus, rentgenoloģiskus un ultrasonogrāfiskus izmeklējumus.

Operācijas

Veicam suņu, kaķu sterilizāciju un kastrāciju, piena dziedzeru izņemšanu u.c. operācijas pēc vienošanās. Operācijas cena ir atkarīga no dzīvnieka svara, procedūras ilguma un sarežģītības. 10-12 h pirms plānotās operācijas jāatturas no dzīvnieka barošanas, lai izvairītos no komplikācijām.

Procedūras

Palīdzam ar dažādām ikdienas procedūrām – to skaitā dzīvnieku nagu apgriešanu, ausu tīrīšanu, dziedzeru tīrīšanu. Piedāvājam parūpēties par Jūsu dzīvnieku neparedzētās situācijās (ērces izņemšana, brūces apkopšana, pārsēju uzlikšana u.c.).

Eitanāzija

Dzīvnieku eitanāzija (no grieķu valodas εὐθανασία – laba nāve) ir dzīvnieka iemidzināšana, kas tiek pielietota gadījumos, kad dzīvnieks pakļauts stresam, sāpēm, ciešanām un vairs nav ārstējams. Eitanāzijas metodes ir veidotas tā, lai radītu dzīvniekam maksimāli mazāk sāpes.