0

Grozā nav neviena produkta.

Senioru adopcijas programma

Vai Tu zināji, ka Latvijas dzīvnieku patversmēs vidēji 25% tur mītošo dzīvnieku ir seniori jeb gados vecāki kaķi un suņi? Animu aicina adoptēt kaķi senioru vai suni senioru un par to saņemt atbalstu no Labdarības fonda Sofi.

Labdarības fonda Sofi senioru adopcijas programmā piedalās gan Jēkabpils dzīvnieku patversme, gan mūsu Animu veterinārā klīnika Jēkabpilī. Atbalsta programmā ir iekļauti ikgadējo veterinārmedicīnisko izdevumu (to skaitā analīzes, profilaktiskās pārbaudes, traumas un ārkārtas gadījumi) nosegšana līdz 250 EUR vērtībā.

Adoptē senioru!

Kā novērojušu mūsu draugi Labdarības fondā Sofi, dzīvnieka risks palikt dzīvnieku patversmē līdz mūža galam palielinās, pieaugot dzīvnieka vecumam. Proti, cilvēki atturas adoptēt un uzņemt mājās kaķi vai suni senioru, jo gados vecākam mājdzīvniekam šķietami pasliktinās veselības stāvoklis un topošais mājdzīvnieka saimnieks nav gatavs uzņemties papildus izmaksas par veterinārārsta pakalpojumiem, veterinārajām zālēm, īpašas diētas dzīvnieku barību un citiem pakalpojumiem.

Tamdēļ Labdarības fonds Sofi aicina: “Tu sniedz mājas, mēs – rūpes par veselību! Adoptē senioru!” Ar senioru adopcijas programmu var plašāk iepazīties ŠEIT, kur arīdzan iespējams aplūkot, kuras dzīvnieku patversmes sadarbojas ar Sofi fondu.

Labdarības fonds Sofi: senioru programma

Dažkārt vecāka gada gājuma dzīvnieki tiek asociēti ar šķietami sarūkošu veselības stāvokli. Tomēr netici maldiem un izvēlies mīluli, kas būs ne vien mierīgs un prognozējams, bet arī veltīs Tev neizmērojamu pateicību un mīlestību! Turklāt, “sniedzot mājas senioram, piedalies Senioru adopcijas programmā un saņem labdarības fonda Sofi atbalstu rūpēs par Tava dzīvnieka veselību!” 

Sniegt finansiālu atbalstu saimniekiem, kas no patversmes adoptējuši dzīvnieku senioru.

Ikgadējo veterinārmedicīnisko izdevumu, tai skaitā analīžu, profilaktisko pārbaužu, traumu un ārkārtas gadījumu izdevumu nosegšana apmērā līdz 250 eiro.

Programmā piedalās ikviens programmas darbības laikā no dzīvnieku patversmes adoptētā dzīvnieka seniora (vecāka par astoņiem gadiem) saimnieks, kurš dzīvnieku adoptējis kādā no Senioru adopcijas programmas sadraudzības organizācijām.