0

Grozā nav neviena produkta.

Zīmoli

Sveiks, dzīvnieku draugs! Aicinām iepazīties ar zīmoliem, ko ar lepnumu izplatām un pārstāvam. Tavam zvēriņam - tikai to labāko!

Royal Canin ir pasaulē plaši pazīstams suņu un kaķu barības ražotājs, kas darbību uzsāka Francijā, tālajā 1968. gadā un kopš tā laika savā jomā iekarojis pārliecinošas līdera pozīcijas. Uzkrājot pieredzi vairāk kā 50 gadu garumā, Royal Canin ir mērķtiecīgi strādājis pie tā, lai izpētītu dažādu suņu un kaķu unikālās vajadzības un izveidotu precīzas uztura formulas, kas palīdzēs cilvēku četrkājainajiem draugiem dzīvot ilgi un veselīgi.

Barība stiprai imūnsistēmai un veselīgam mājdzīvniekam! Ikviena no Optimeal imūnsistēmas atbalsta formulām ir īpaši uzlabota, lai Tavs mājdzīvnieks būtu vesels un dzīvespriecīgs. Veterinārārstu uzraudzībā visas barības ir bagātinātas ar īpaši atlasītām augstākās kvalitātes sastāvdaļām, lai pielāgotu tās specifiskām bioloģiskajām vajadzībām.

100% dabiska formula un pagatavošana zemā temperaturā ļauj saglabāt visus vitamīnus, minerālvielas un gaļas garšu, kuru suņi tik ļoti iemīļojuši. Doggy Joy suņu kārumi ir ideāli piemēroti suņu mācību procesam, jo tie ir labākais atalgojums sunim par izpildīto komandu vai uzdevumu.

Mājdzīvnieka emocionālā saikne ar tā saimnieku ir dzīvnieka labsajūta. Tādēļ Vetoquinol izstrādā produktus, kas ir ne tikai efektīvi, bet arī ērti un viegli iedodami, īpaši uzsverot patīkamās tablešu vai krokešu garšas īpašības kaķiem un suņiem.

Jau no sākta gala – fokuss uz dzīvnieku veselību! 1960. tajos gados dažādi farmācijas laboratorijās ražoti medikamenti nebija piemēroti dzīvnieku ārstēšanai. 1968. gadā Nicā dzīvojošs veterinārārsts Pjērs Ričards Diks sāka izstrādāt jaunas dzīvniekiem paredzētas zāles.

Veterinārie preparāti un funkcionālā papildbarība ar GIGI® Logo tiek ražoti kopš 2005.gada. Šajā laikā uzņēmums ir radījis daudzus augstas kvalitātes, konkurētspējīgus produktus lolojumdzīvnieku slimību ārstēšanai un profilaksei. GiGi moto: mājdzīvnieku veselība un labklājība ir līdzcilvēku dzīves kvalitātes garants!

Jau kopš saviem pirmsākumiem 8in1 zīmols ir audzis un attīstījies roku rokā jeb ķepu ķepā ar inovāciju. Tā rezultātā šodien 8in1 piedāvā augstākās kvalitātes produktus suņu veselībai, laimei un uzturam – tā ir šī Vācijas zīmola filozofija. Ko no 8in1 piedāvājuma var atrast Animu?

SmartBones® ir veselīgi suņu kārumi. Tie nesatur kviešus un jēlādu, un šiem suņu gardumiem ir vairāki ASV un starptautiska mēroga patenti. Visi SmartBones® kārumi ir viegli sagremojami ar īpaši zemu tauku saturu un ir bagātināti ar vitamīniem un minerālvielām. Pateicoties maigajai tekstūrai, tie ir saudzīgi smaganām un kuņģim, kas ir īpaši svarīgi mazu šķirņu suņiem.

Bavārijas apvidu Vācijas dienvidos, kur atrodas Bavaro ražotne, ļaudis sauc par lauvas astes galu. Kādēļ tā? Lauva ir attēlota Bavārijas ģerbonī, un mēs varam ar pārliecību apgalvot, ka mūsu Bavaro barība suņiem ir stipra kā lauva. Tā tiek radīta visu suņu barošanas vajadzībām, ieskaitot arī darba suņus, kā medību un ganu suņus, sargsuņus un suņus-pavadoņus.

Josera ir ģimenes uzņēmums Vācijā, Odenvaldes apvidū. Jau vairāk kā 75 gadus Josera ir augstvērtīgas mājdzīvnieku barības ražotājs, kā galvenā prioritāte ir mājdzīvnieku veselība. Josera speciālistu komanda ir Tavā rīcībā, lai nodrošinātu labāko kvalitāti un ilgtspējīgus risinājumus. Papildus tam, Josera vienmēr apzinās savu atbildību pret sabiedrību, dzīvniekiem un apkārtējo vidi. Josera – draudzības garša! Suņu barība un kaķu barība ar kvalitātes zīmi.