0

Grozā nav neviena produkta.

Zīmoli

Sveiks, dzīvnieku draugs! Aicinām iepazīties ar zīmoliem - zoo preces un veterinārās zāles -, ko ar lepnumu izplatām un pārstāvam. Tavam zvēriņam - tikai to labāko!

Beaphar ir Nīderlandes uzņēmums, kas jau kopš 1942.gada ražo farmācijas un veselības aprūpes produktus, kā arī augstas kvalitātes barību mājdzīvniekiem. Uzņēmuma ražotnes atrodas Nīderlandē un Apvienotajā Karalistē, kur izvietotas vairākas rūpnīcas, laboratorija un pētniecības centrs. Beaphar produktu klāstā ir attārpošanas līdzekļi, pretparazītu līdzekļi, vitamīni un uztura bagātinātāji, kā arī profesionālās barības un gardumi suņiem, kaķiem, grauzējiem un tropiskajiem putniem. Ražotājs īpaši parūpējies arī par dzīvnieku mazuļu veselību, piedāvājot augošiem kucēniem, kaķēniem, trusēniem, kā arī citiem maziem pūkaiņiem nepieciešamo barību un piena aizstājējus.

Bioveta ir Čehijas veterinārās medicīnas uzņēmums, dibināts 1992. gadā. Tā specializācija ir veterināro vakcīnu, diagnostiku un veterināro zāļu izstrāde un ražošana mājdzīvniekiem (kaķi, suņi), lauksaimniecības dzīvniekiem (liellopi, mājputni, cūkas, zirgi) un citiem dzīvniekiem.

Advance ir Spānijas uzņēmuma Affinity zīmols, kam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze suņu un kaķu barību ražošanā. Izstrādājot un pētot inovatīvas un zinātniski pierādītas formulas, uzņēmums radījis super premium barības līnijas, kas atbilst suņu un kaķu dažādajām vajadzībām – gan ikdienas lietošanai, gan kā atbalstu veterinārārstu noteiktajai ārstēšanai.

Royal Canin ir pasaulē plaši pazīstams suņu un kaķu barības ražotājs, kas darbību uzsāka Francijā, tālajā 1968. gadā un kopš tā laika savā jomā iekarojis pārliecinošas līdera pozīcijas. Uzkrājot pieredzi vairāk kā 50 gadu garumā, Royal Canin ir mērķtiecīgi strādājis pie tā, lai izpētītu dažādu suņu un kaķu unikālās vajadzības un izveidotu precīzas uztura formulas, kas palīdzēs cilvēku četrkājainajiem draugiem dzīvot ilgi un veselīgi.

Barība stiprai imūnsistēmai un veselīgam mājdzīvniekam! Ikviena no Optimeal imūnsistēmas atbalsta formulām ir īpaši uzlabota, lai Tavs mājdzīvnieks būtu vesels un dzīvespriecīgs. Veterinārārstu uzraudzībā visas barības ir bagātinātas ar īpaši atlasītām augstākās kvalitātes sastāvdaļām, lai pielāgotu tās specifiskām bioloģiskajām vajadzībām.

100% dabiska formula un pagatavošana zemā temperaturā ļauj saglabāt visus vitamīnus, minerālvielas un gaļas garšu, kuru suņi tik ļoti iemīļojuši. Doggy Joy suņu kārumi ir ideāli piemēroti suņu mācību procesam, jo tie ir labākais atalgojums sunim par izpildīto komandu vai uzdevumu.

Mājdzīvnieka emocionālā saikne ar tā saimnieku ir dzīvnieka labsajūta. Tādēļ Vetoquinol izstrādā produktus – barības piedevas un vitamīni dzīvniekiem -, kas ir ne tikai efektīvi, bet arī ērti un viegli iedodami, īpaši uzsverot patīkamās tablešu vai krokešu garšas īpašības kaķiem un suņiem.

Jau no sākta gala – fokuss uz dzīvnieku veselību! 1960. tajos gados dažādi farmācijas laboratorijās ražoti medikamenti nebija piemēroti dzīvnieku ārstēšanai. 1968. gadā Nicā dzīvojošs veterinārārsts Pjērs Ričards Diks sāka izstrādāt jaunas dzīvniekiem paredzētas zāles.

Veterinārie preparāti un funkcionālā papildbarība ar GIGI® Logo tiek ražoti kopš 2005.gada. Šajā laikā uzņēmums ir radījis daudzus augstas kvalitātes, konkurētspējīgus produktus lolojumdzīvnieku slimību ārstēšanai un profilaksei. GiGi moto: mājdzīvnieku veselība un labklājība ir līdzcilvēku dzīves kvalitātes garants!

Jau kopš saviem pirmsākumiem 8in1 zīmols ir audzis un attīstījies roku rokā jeb ķepu ķepā ar inovāciju. Tā rezultātā šodien 8in1 piedāvā augstākās kvalitātes produktus suņu veselībai, laimei un uzturam – tā ir šī Vācijas zīmola filozofija. Ko no 8in1 piedāvājuma var atrast Animu?

SmartBones® ir veselīgi suņu kārumi. Tie nesatur kviešus un jēlādu, un šiem suņu gardumiem ir vairāki ASV un starptautiska mēroga patenti. Visi SmartBones® kārumi ir viegli sagremojami ar īpaši zemu tauku saturu un ir bagātināti ar vitamīniem un minerālvielām. Pateicoties maigajai tekstūrai, tie ir saudzīgi smaganām un kuņģim, kas ir īpaši svarīgi mazu šķirņu suņiem.

Bavārijas apvidu Vācijas dienvidos, kur atrodas Bavaro ražotne, ļaudis sauc par lauvas astes galu. Kādēļ tā? Lauva ir attēlota Bavārijas ģerbonī, un mēs varam ar pārliecību apgalvot, ka mūsu Bavaro barība suņiem ir stipra kā lauva. Tā tiek radīta visu suņu barošanas vajadzībām, ieskaitot arī darba suņus, kā medību un ganu suņus, sargsuņus un suņus-pavadoņus.

Jau vairāk kā 80 gadus Josera ir augstvērtīgas Super Premium suņu, kaķu un zirgu barības ražotājs, kura dzimtene ir Vācija, taču produkti ir iecienīti visā pasaulē. Savas ilgajos gados gūtās zināšanas un pieredzi Josera izmanto, lai izstrādātu precīzas barības receptes atbilstoši suņu, kaķu un zirgu dažādajām vajadzībām ar mērķi nodrošināt to ilgmūžību, veselību un labklājību.