0

Grozā nav neviena produkta.

Josera – sausā bezgraudu barība suņiem Super Premium Hypoallergenic

From 6.39

Šī barība ar samazinātu īpaši izvēlēta proteīna daudzumu, ir piemērota suņiem, kuri cieš no alerģijas pret dažādiem proteīniem barībā. Pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem suņiem barības proteīna alerģijas samazināšanai. Tās sastāvā ir kaltēti kartupeļi, zirņu milti, kartupeļu proteīns, kukaiņi, mājputnu tauki, hidrolizēts raugs, biešu graizījumi, minerāli, ceratoniju pupiņu milti.

Notīrīt
Daudzums
SKU: JSPHY Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Šī barība ar samazinātu īpaši izvēlēta proteīna daudzumu, ir piemērota suņiem, kuri cieš no alerģijas pret dažādiem proteīniem barībā. Pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem suņiem barības proteīna alerģijas samazināšanai. Tās sastāvā ir kaltēti kartupeļi, zirņu milti, kartupeļu proteīns, kukaiņi, mājputnu tauki, hidrolizēts raugs, biešu graizījumi, minerāli, ceratoniju pupiņu milti. Satur augstvērtīgu 100% insektu proteīnu kā vienīgo dzīvnieku izcelsmes proteīna avotu barībā. Nesatur graudaugus.

  • Analītiskie komponenti: kopproteīns 22.0 %, kopeļļas un tauki 12.0 %, kopšķiedra 2.5 %, koppelni 6.5 %, kalcijs 0.95 %, fosfors 0.65 %.
  • Satur kukaiņu izcelsmes proteīnu;
  • Ļoti viegli sagremojama;
  • Satur vidēji daudz tauku un proteīna;
  • L-karnitīns un taurīns atbalsta sirds un asinsvadu sistēmas darbību;
  • Piemērota arī vecākiem suņiem.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Dzīvnieka suga

Tips suņiem

, ,

Zīmols

Ražotājs

Ražotājvalsts

Pamatgarša

Īpašā pazīme

Svars Nav pieejams
Hipoalerģiska barība

Sakarā ar samazinātu un īpaši izvēlētu pievienoto olbaltumvielu avotu, šī barība ir labākā alternatīva suņiem ar barības alerģijām.

Viegli sagremojama

Super Premium kvalitāte un īpašs izvēlētu izejmateriālu apstrādes process nodrošina barībai ļoti labu sagremojamību. Šāda barība ir piemērota suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu.

Nesatur graudaugus

Šīs barības nesatur jebkādus graudaugus un ir piemērotas kā veselīga ikdienas barība suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu.