0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin CCN Mini Digestice Carre sausā barība mazo šķirņu suņiem

12.9074.90

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem un nobriedušiem mazu šķirņu suņiem (no 1 līdz 10 kg) – vecākiem par 10 mēnešiem – suņi ar noslieci uz gremošanas jutīgumu

Notīrīt
Daudzums
SKU: CCN MINI DIGESTIVE CARE Birkas: ,
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem un nobriedušiem mazu šķirņu suņiem (no 1 līdz 10 kg) – vecākiem par 10 mēnešiem – suņi ar noslieci uz gremošanas jutīgumu.

Gremošanas diskomforts nav patīkams nevienam, arī jūsu sunim. Diēta, kas satur augstas kvalitātes barības vielas – sabalansētai zarnu ērtībai un labākai absorbcijai – var palīdzēt atbalstīt jūsu suņa zarnas. ROYAL CANIN® Digestive Care Mini īpaši garšīgā recepte, kas piemērota suņiem, kas sver līdz 10 kg, īpaši izstrādāta suņiem, kuriem ir tendence uz gremošanas trakta jutīgumu. Maziem suņiem, piemēram, jūsu, parasti ir cietāki izkārnījumi, un viņiem pat var būt nosliece uz aizcietējumiem. ROYAL CANIN® Digestive Care Mini formula ņem to visu vērā. Ideāli līdzsvarota šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu maisījuma iekļaušana palīdz ierobežot fermentāciju un arī atbalsta zarnu tranzītu tieši tur, kur tas nepieciešams. Iekļautais prebiotiku klāsts palīdz uzturēt veselīgu zarnu floru. Royal Canin ļoti nopietni uztver olbaltumvielu kvalitāti. Mēs izmantojam tikai visaugstāko kvalitāti un olbaltumvielu veidu pielāgojam tieši jūsu suņa vajadzībām.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Svars

1, 3, 8

Zīmols

Suņa izmērs

Svars Nav pieejams