0

Grozā nav neviena produkta.

Cutania trisEDTA dermatoloģiskās salvetes dzīvniekiem N24

9.99

Dermatoloģiskās salvetes ar antimikrobiālu iedarbību un patīkamu aromātu ādas higiēnas un tīrības nodrošināšanai suņiem, kaķiem, mazajiem zīdītājiem un zirgiem.

 • Ir noliktavā
 • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: VET10220
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Dermatoloģiskās salvetes ar antimikrobiālu iedarbību un patīkamu aromātu ādas higiēnas un tīrības nodrošināšanai suņiem, kaķiem, mazajiem zīdītājiem un zirgiem.

Sastāvs:

 • Hlorheksidīna diglukonāts 0,1 %
 • Benzilspirts 0,72 %
 • Trometamīns 0,12%
 • Trometamīna HCl 0,64%
 • Dinātrija EDTA 0,06%

Indikācijas:

 • Papildus dermatoloģisko slimību ārstēšanā, kur iesaistītas Gram – (Pseudomonas spp, Proteus spp) un Gram + (Streptococcus spp, Staphylococcus spp …) baktērijas.
 • Papildterapija šādu procesu ārstēšanā:
  -virspusējas piodermas, mitrais dermatīts,
  – dziļas piodermas,
  – atkārtotas vai hroniskas piodermas.
 • EDTA / trometamīna sinerģiskā iedarbība veicina to vielu darbību, kas darbojas sārmainā pH (piemēram, antibiotikas).
 • Virspusējo brūču vai ādas eroziju tīrīšanai.
 • Auss un ārējās auss tīrīšanai.

Darbības mehānisms: Salvetes (pH 7.0-8.0) ir piesūcinātas ar speciālas formulas antibakteriālu šķīdumu. Tās ir veidotas no īpašas tekstūras auduma, kas mehāniski palīdz un uzlabo netīrumu un eksudāta notīrīšanu no ādas, un kombinācijā ar trometamīnu, EDTA (Tris-EDTA), hlorheksidīnu un benzilspirtu, būtiski uzlabo dermatītu ārstēšanu un palīdz izvairīties no biofilmu veidošanās.
EDTA kopā ar citām vielām, spirtiem un antiseptiķiem tiek plaši izmantots mikroorganismu un biofilmu veidošanās kontrolei. Tas kopā ar metāla joniem (baktēriju šūnu apvalkā) veido kompleksus savienojumus, kas pāriet helātos. Šis mehānisms palielina baktēriju šūnu sienas caurlaidību, uzlabojot zāļu iedarbību. Samazina sēnīšu augšanu.
Trometamīns ir sārmains organisks savienojums, kas veicina EDTA helātu aktivitāti un sārmains vides veidošanos uzlabojot antibitoiku iedarbību.
Hlorheksidīns ir plaši lietots konservants un dezinfekcijas līdzeklis, kas novērš vai kavē mikroorganismu veidošanos. Tā darbības efektivitāte uz ādas ir pierādīta jau kopš 1940.gada, tam ir plaša spektra iedarbība gan pret baktērijām, gan sēnītēm. Pētījumi pierāda, ka ilgstoša lietošana neierosina baktēriju rezistenci.
Benzilspirts ir aromātiskais spirts ar konservējošām īpašībām, kas kavē baktēriju augšanu, darbojas anestezējoši, samazinot sāpes un diskomfortu iekaisuma vietā. Potencē Tris-EDTA darbību un paplašina tā darbības spektru cīņā ar Gram+ baktērijām (piem., Beta-hemolītisko streptokoku).

Lietošanas norādījumi:
Ar salveti maigi paberzējiet skartās vietas, procedūru atkārtojiet atkarībā no klīniskajām pazīmēm un slimības smaguma pakāpes.
Uzsākot lietošanu: 1-2 x dienā vismaz 7-10 dienas, profilaksei 1-2 reizes nedēļā

Ražotājs: VetNova Fuente del Toro 40, El Molar, Spānija

Specifikācija

Dzīvnieka suga

, ,

Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem