0

Grozā nav neviena produkta.

Josera Super Premium SensiCat sausā barība kaķiem

From 3.0345.52

Teicama barība pieaugušiem kaķiem un kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu. Pateicoties īpašajām sastāvdaļām, SensiCat ir ļoti garšīga un viegli sagremojama barība. Diētiskās šķiedras samazina spalvu kamolu veidošanos. Tikmēr pH kontrole nierēs (6,0-6,5) palīdz samazināt urīnakmeņu veidošanās risku.

Notīrīt
Daudzums
SKU: SPSensiCat Birkas: ,
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Kompleksā barība pieaugušiem kaķiem. Rūpīgi sabalansētas, augstvērtīgas sastāvdaļas nodrošina Josera SensiCat barībai vieglu sagremojamību. Teicama barība pieaugušiem kaķiem un kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu. Pateicoties īpašajām sastāvdaļām, SensiCat ir ļoti garšīga un viegli sagremojama barība. Diētiskās šķiedras samazina spalvu kamolu veidošanos. Tikmēr pH kontrole nierēs (6,0-6,5) palīdz samazināt urīnakmeņu veidošanās risku.

  • Analītiskie komponenti: kopproteīns 33.0 % kopeļļas un tauki 18.0 % kopšķiedra 2.0 % koppelni 6.7 % kalcijs 1.30 % fosfors 1.00 % magnijs 0.60 %.

Viegli sagremojama: barības sastāvdaļu augstā kvalitāte un sagatavošanas veids garantē augstu barības sagremojamību. Tas nodrošina teicamu barību kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu. Novērš spalvu kamolu veidošanos: diētiskās šķiedras veicina norītā apmatojuma virzīšanos caur gremošanas traktu, un tas palīdz novērst apmatojuma amolu veidošanos. Urīna pH kontrolei: īpašais barības sastāvs nodrošina teicami sabalansētu kalcija un fosfora daudzumu, kā arī samazinātu magnija audzumu. Tas veicina optimālu pH līmeni (6,0-6,5) nierēs un samazina nierakmeņu veidošanās risku.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Zīmols

Dzīvnieka suga

Pamatgarša

Ražotājs

Ražotājvalsts

Svars Nav pieejams
Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem