0

Grozā nav neviena produkta.

Golden White Hygienic pašcementējošās smiltiņas

10.4919.90

Kaķu tualešu pildījums jeb pašcementējošās smiltis, kā sastāvā ir baltais bentonīts. Dabīgs produkts, ļoti ekonomisks lietošanā. Ar lavandas aromātu.

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Kaķu tualešu pildījums jeb pašcementējošās smiltis, kā sastāvā ir baltais bentonīts. Dabīgs produkts, ļoti ekonomisks lietošanā. Golden smiltis ir sevišķi mitrumietilpīgas (320% absorbcija), proti, 7kg Golden White produkta atbilst 21 kg parasto salīdzinošo produktu.

  • Pašcementējošās produkta īpašības ļauj vieglāk un ērtāk savākt piesārņotās smiltis;
  • Ar lavandas aromātu;
  • Samazina nepatīkama aromāta veidošanos;
  • Pastiprinātai higiēnas kontrolei satur zilos koloidālā silīcija kristālus.

Lietošana: kaķa tualetē produktu ieber apmēram 7cm biezā slānī. Kaķa tualeti novieto sausā un siltā vietā. Katru dienu no tualetes kastes jāizņem ekskrementi. Piesārņotās smiltis jānomaina regulāri. Lai kaķis labāk pierastu pie jaunā tualešu pildījuma veida, ieteicams kādu laiku tās samaisīt ar iepriekš lietoto. Ja tualeti lieto vairāki kaķi, smiltis ir biežāk jānomaina pilnībā. Pēc darbības ar kaķa tualeti jānomazgā rokas.

Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Neizmest kanalizācijā. Piesārņotās smiltis izmest kā sadzīves atkritumus. Nav paredzēts barošanai. Derīguma termiņš nav ierobežots. Uzglabāt sausā vietā. Iepakojuma izmērs: 7kg un 14kg. Ražotājs – Pet-earth GmbH, Vācija. Izplata: Bertas Nams SIA, Rīga.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Zīmols

Tips kaķiem

, , ,

Ražotājs

,

Svars Nav pieejams
SUPER cena Josera un Virbac