0

Grozā nav neviena produkta.

Ivasan Pets 1L dezinfekcijas līdzeklis

24.90

Koncentrēts šķidrs dezinfekcijas līdzeklis, paredzēts visu mazgājamo virsmu un medicīnas aprīkojuma dezinfekcijai veterinārajās klīnikās, veterinārajos stacionāros un sabiedriskajās telpās, tādējādi novēršot vīrusu, baktēriju un pelējuma sēnīšu izraisītu infekciju rašanos un ierobežojot to izplatību.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 4811 Birka:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Dezinfekcijas līdzeklis, kas paredzēts virsmu un priekšmetu dezinfekcijai. Lietošanas mērķis – 3. biocīda tips. Koncentrēts šķidrs dezinfekcijas līdzeklis, paredzēts visu mazgājamo virsmu un medicīnas aprīkojuma dezinfekcijai veterinārajās klīnikās, veterinārajos stacionāros un sabiedriskajās telpās, tādējādi novēršot vīrusu, baktēriju un pelējuma sēnīšu izraisītu infekciju rašanos un ierobežojot to izplatību.

Apstrādātās virsmas (plastmasas, metāla, koka, auduma, ādas) nemaina krāsu, to īpašības nemainās, preparāts nav korozīvs un nav uzliesmojošs. Preparātu atļauts izmantot cilvēku un dzīvnieku klātbūtnē, preparāts nekairina ādu un gļotādu.

  • Aktīvā viela: alkil(C12-16)benzil(dimetil)amonija hlorīdi – 0,15 g/100g;
  • Palīgviela: PHMG – poliheksametilēnguanidīna hidrohlorīds.

Preparātam raksturīgs ilgstošs antibakteriāls (G+ un G- baktērijas, tuberkulozes baktērijas), pretvīrusu un pretpelējuma efekts. Līdz šim nav atklāti pret produktu rezistenti mikroorganismi. Preparāts Ivasan Pets paredzēts gan profesionālai lietošanai, gan neprofesionālai lietošanai, jo īpaši veterinārajā praksē (klīnikās, stacionāros, operāciju zālēs, uzgaidāmajās telpās) un laboratorijās, kā arī patversmēs, lauksaimniecības dzīvnieku novietnēs un mājsaimniecībās. Preparāta drošuma dēļ tas ir piemērots pārvadājamo boksu, sprostu, terāriju, atnešanās boksu, tualešu un dzīvnieku audzēšanas inventāra (ķemmju, rotaļlietu, guļvietu, iejūga aprīkojuma, zirgu sedlu, segu…) dezinficēšanai.

Apstrādei var izmantot ķemmi, sūkli vai drāniņu, izsmidzināšanas ierīci, apsmidzinot, apmazgājot vai iegremdējot. Preparātu atļauts izmantot ne tikai manuālajai, bet arī spiediena mazgāšanas dezinfekcijas iekārtās (WAP). Pēc lietošanas telpa nav jāvēdina. Darba šķīdumu iegūst, izšķīdinot attiecīgi 30 vai 50 ml biocīda vienā litrā ūdens.

Darba šķīduma sagatavošana:

  • Profilaktiskā un kārtējā dezinfekcija : 3% šķīdums (0,3 litri /10 litros ūdens);
  • Fokusētā un noslēguma dezinfekcija : 5% šķīdums (0,5 litri /10 litros ūdens)

Virsmas nemazgājiet tūlīt pēc apstrādes. Minimālais iedarbības laiks ir piecpadsmit minūtes. Ūdens temperatūra neietekmē preparāta iedarbību. Atļauts lietot kopā ar parastajiem mazgāšanas līdzekļiem, bet aizliegts to jaukt kopā ar citiem dezinfekcijas līdzekļiem.. Laiks, kas nepieciešams biocīda iedarbībai – vismaz piecpadsmit minūtes. Iespējamā tieša un netieša nelabvēlīga blakus ietekme nav zināma.

Dezinfekcijas līdzekli lietojiet, ievērojot drošības pasākumus. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet visus norādījumus uz iepakojuma un pievienoto informāciju par preparātu. Sagatavojiet līdzekli saskaņā ar norādījumiem, kas sniegti instrukcijā. Nejauciet kopā ar citiem dezinfekcijas līdzekļiem. Ražotājs neatbild par kaitējumu, kas radies, preparātu nepareizi lietojot.

Ja preparāts nokļuvis acīs, skalojiet acis vismaz piecpadsmit minūtes ar ūdeni un meklējiet medicīnisko palīdzību. Ja preparāts ieelpots, nogādājiet cietušo svaigā gaisā, ja preparāts nokļuvis uz ādas, nekavējoties novelciet notraipīto apģērbu. Ja iespējams, nomazgājiet vietas, kas saskārušās ar preparātu, ar vēsu ūdeni un ziepēm. Ja preparāts norīts, nogādājiet cietušo mierīgā vietā un dodiet dzert vairākas glāzes ūdens ar desmit aktivētās ogles tabletēm. Ieteicams meklēt medicīnisko palīdzību.

Nav nepieciešami īpaši drošības pasākumi. Uzglabāšana 10–25°C temperatūrā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā aizvērtos oriģinālajos traukos. Uzglabāt atsevišķi no pārtikas produktiem, dzērieniem un dzīvnieku barības. Sargāt no tiešiem saules stariem. Iepakojuma noņemšana: preparāta pārpalikumus un tā iepakojumu apsaimniekot kā bīstamos atkritumus saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likumu. Aizliegts otrreiz izmantot iepakojumu. Izgatavošanas datums, ražošanas partijas numurs, derīguma termiņš norādīts uz iepakojuma.

Biocīda Inventarizācijas numurs : LV26092012/5746. Iepakojums: pudeles 1000ml, kanna 3000ml. Ražotājs un biocīda numura turētājs: A/s Bioveta, a.s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané Izplata: Bertas Nams SIA, Rīga.

Drošības brīdinājums: sastāvā ir poliheksametilēnguanidīna hidrohlorīds. Var izraisīt alerģisku reakciju. H317 Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. P102 Sargāt no bērniem. P280 Izmantot aizsargcimdus/ aizsargdrēbes/ acu aizsargus/ sejas aizsargus. P305 + P351 + P338 IEKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot. P302 + P 352 SASKARĒ AR ĀDU: Mazgāt ar lielu daudzmu ziepēm un ūdeni. P501 Atbrīvoties no satura/tvertnes: Bīstami atkritumi.

Specifikācija

Zīmols

Bioveta

Ražotājs

Ražotājvalsts

Tilpums

1L

Svars 1 kg

Atsauksmes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Ivasan Pets 1L dezinfekcijas līdzeklis”

Your email address will not be published.