0

Grozā nav neviena produkta.

Ecocid S universāls dezinfekcijas līdzeklis

1.7946.90

Ecocid S ir universāls, ļoti aktīvs dezinfekcijas līdzeklis drošai un efektīvai aizsardzībai pret visiem zināmajiem vīrusu veidiem. Preparātam ir raksturīga arī baktericīda un fungicīda aktivitāte. Sakarā ar preparāta augsto drošības līmeni un plašo biocīdās iedarbības spektru, to var izmantot dažādiem mērķiem: veterinārās iestādes (veterinārās stacijas, klīnikas un laboratorijas), telpas dzīvnieku turēšanai u.c.

Notīrīt
Daudzums
SKU: EcocidS Birka:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pārbaudīts un efektīvs dezinfekcijas līdzeklis! Ūdenī šķīstošs pulveris (ŠP) dezinfekcijas šķīduma pagatavošanai.

  • Dezinfekcijas līdzeklis nav paredzēts tiešai piemērošanai cilvēkiem un dzīvniekiem;
  • Veterinārās higēnas produkts;
  • Barības un barības maisījumu sagatavošanas zonas dezinfekcijas līdzeklis;
  • Dzeramā ūdens dezinfekcijas līdzeklis.

Ecocid S ir universāls, ļoti aktīvs dezinfekcijas līdzeklis drošai un efektīvai aizsardzībai pret visiem zināmajiem vīrusu veidiem. Preparātam ir raksturīga arī baktericīda un fungicīda aktivitāte. Sakarā ar preparāta augsto drošības līmeni un plašo biocīdās iedarbības spektru, to var izmantot dažādiem mērķiem:

  • Veterinārās iestādes (veterinārās stacijas, klīnikas un laboratorijas); Ecocid S lieto visu virsmu dezinfekcijai gadījumos, kad ir nepieciešams droši un efektīvi iznīcināt visus vīrusus, grampozitīvās un gramnegatīvās baktērijas, kā arī sēnītes. Minētais attiecas arī uz aparatūru, tvertnēm, stikla traukiem, instrumentiem u. t. t.
  • Telpas dzīvnieku turēšanai: Ecocid S lieto visu virsmu un iekārtu dezinfekcijai barības sagatavošanas objektos, kā arī staļļos, suņu būdās, trušu būros, krātiņos, bišu stropos un citās dzīvnieku turēšanas telpās.
  • Citas pielietojuma sfēras: Ecocid S lieto transportlīdzekļu, lopkautuvju, mājlopu gaļas tirgus virsmu un telpu, produktu apstrādes un uzglabāšanas telpu, kā arī mājsaimniecības ierīču un virsmu dezinfekcijai.

Āfrikas cūku mēra gadījumā forsētai (kārtējai un galīgajai) dezinfekcijai tiek izmantots 3% šķīdums. Pret Āfrikas cūku mēri rezistento dzīvnieku eksportam paredzētās vilnas dezinfekcijai tiek izmantots 6% šķīdums. Ecocid S darba šķīdumu izmanto aerosola, miglošanas līdzekļa vai nagu vannu veidā, kā arī dezinficējošu barjeru izveidei. Vispārējai iepriekš notīrītu virsmu un iekārtu dezinfekcijai visbiežāk lieto 1% Ecocid S šķīdumu: 50 g maisiņa saturs ir jāšķīdina 5 litros ūdens. Lai preparātu ātrāk izšķīdinātu, ieteicams ņemt remdenu ūdeni. Ja nepieciešams lielāks dezinficējošā šķīduma daudzums, 1 kg maisa saturu šķīdina 100 litros ūdens.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Zīmols

Ražotājs

Svars Nav pieejams
Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem