Grozā nav neviena produkta.
Biežāk sastopamie mājdzīvnieku parazīti ir blusas, ērces un cērmes. Par parazītiem, kā no tiem izvairīties un pieredzi klīnikā, ārstējot saslimšanas, stāsta veterinārārste Sabīne Baltkāja-Rihtere:
“Klīnikā vienmēr informējam dzīvnieku īpašniekus, ka dzīvniekiem regulāri jāveic attārpošana un atblusošana, kā arī līdz ar atkušņa iestāšanos īpaša vērība jāpievērš tam, lai suns būtu pasargāts no ērcēm. Ir salīdzinoši daudz gadījumu, kad ērces koduma rezultātā sunim tiek konstatētas ērču izraisītas slimības, un šādi gadījumi ir bijuši arī pie mums Jēkabpilī, saimniekam ar suni esot vizītē Animu klīnikā. Atveseļošanās ir smaga un izglābt dzīvnieku var tikai tad, ja ārstēšana ir uzsākta laicīgi. Taču bieži vien ir gadījumi, kad dzīvnieks pie mums klīnikā nonāk, kad saslimšana ir jau ielaista. Tad dzīvnieku izglābt ir gandrīz neiespējami, tāpēc saimniekiem iesakām laicīgi un regulāri veikt apstrādi pret ektoparazītiem (blusas, ērces) un endoparazītiem (cērmes u.c.).
Ļoti bieži ir gadījumi, kad dzīvnieku īpašnieki neieklausās mūsu sacītajā. Kad dzīvnieks tiek atvests uz klīniku ar aizdomām par erlihiozi vai babeziozi (ērču izraisītas saslimšanas), kad dzīvniekam tiek liktas sistēmas un tiek veikta smaga ārstēšana, tikai tad cilvēks sāk ticēt tam, ka suņiem tiešām pastāv problēma ar ērču izraisītāmatēslimībām un ka šāda saslimšana dzīvniekam var beigties letāli. Tikai pēc tam, kad ir piedzīvotas dzīvnieka ciešanas, saskaroties ar šīm slimībām, saimnieks savu mājdzīvnieku sāk regulāri apstrādāt pret ektoparazītiem, kā ērces, blusas un tārpi.
Vēl viena problēma, ar ko saskaramies savā praksē – cilvēki netic, ka viņa mājdzīvniekam ir blusas. Mums nākas tās noķert un parādīt, un tikai tad, kad saimnieks ir ieraudzījis, ka no viņa mājdzīvnieka tiek izņemta blusa, viņš sāk ticēt, ka blusas var būt aktīvas arī ziemā un ka atblusošana ir jāveic visa gada garumā.
Ļoti bieži kaķiem tiek konstatēta ausu ērcīte. Dzīvniekam ausu ērcīte rada stipru niezi ausīs un rada lielu diskomfortu. To ir viegli diagnosticēt uz vietas klīnikā vizītes laikā. Ja tāda tiek konstatēta, tad arī dzīvnieka īpašniekam mikroskopā to parādām.”
Ja rodas šaubas par mājdzīvniekiem nepieciešamajām potēm, attārpošanu vai citiem jautājumiem, iesakām vērsties pie veterinārārsta, kurš ieteiks labāko un piemērotāko Tavam dzīvniekam.
Gandrīz visiem dzīvniekiem ir kāds bēdu stāsts par to, kāpēc viņi ir nonākuši patversmēs, bet viņus visus vieno jaunās mājas meklējumi. Kamēr dzīvnieciņi gaida savas jaunas dzīves sākumu, viņi dzīvo patversmēs, kur viņiem nodrošina visu vajadzīgo, bet mēs esam tie, kas var atbalstīt un palīdzēt, tāpēc šī nedēļa (21.10.-27.10.2024.) ir veltīta ziedojumu vākšanai dzīvnieku patversmēm. […]
Mūsu četrkājainie draugi ne vienmēr gūst prieku no pēkšņas vides maiņas, kas raksturīga gariem izbraucieniem un ceļojumiem. Lai gan suņi parasti labprāt izmanto iespēju iepazīt jaunas vietas, arī tiem ilgstoši ceļojumi var būt nogurdinoši. Ja nevarēsi kopā ar mīluli pavadīt daudz laika, iespējams, labāk viņu atstāt mājās pie draugiem vai radiem. Savukārt kaķi dod priekšroku […]
Lielākā daļa saimnieku diezgan viegli spēj nolasīt sava suņa emocijas. Piemēram, kad atnāc mājās, un tavs suns lēkā un luncina asti, secini, ka mīlulis priecājas tevi redzēt. Savukārt, ja, satiekot kādu citu suni, suns sāk rūkt, saproti, ka viņš ir dusmīgs. Saskaņā ar mūsdienu zinātnieku pētījumiem suņiem ir tie paši hormoni un asinīs notiek tās […]
Vasarā, kad gaisa temperatūra paaugstinās un saule izteikti karsē, ir ļoti svarīgi parūpēties par sava pūkainā drauga labsajūtu un veselību. Dzīvnieki ir īpaši jutīgi pret karstumu, un viņiem nav tik daudz veidu, kā pašiem atvēsināties. Tāpēc, lai izvairītos no karstuma radītām problēmām un nodrošinātu, ka tavs mājdzīvnieks jūtas labi, jāievēro piesardzības pasākumi. Sākot no pienācīgas […]
Šeit Tu vari izvēlēties, kuras Animu sīkdatnes apstiprināt. Dažas no tām ir nepieciešamas pamatfunkciju veikšanai, bet citas Animu izmanto, lai uzlabotu lietotāju pieredzi.
Sīkdatnes tiek iedalītas sesijas sīkdatnēs un pastāvīgajās/pagaidu sīkdatnēs. Sesijas sīkdatnes tiek uzglabātas īstermiņā un izdzēstas brīdī, kad Jūs aizverat aktīvo interneta pārlūkprogrammu, kā Google Chrome vai Opera. Tikmēr pastāvīgās/pagaidu sīkdatnes tiks uzglabātas kādā konkrētā laika periodā. Cookies nav bīstami dati un tie palīdz pasargāt Jūsu privātumu. Sīkdatnes nekādā gadījumā netiks un netiek izmantotas, lai identificētu Animu interneta veikala Apmeklētājus, ļaunprātīgi izmantojot to privātos datus un informāciju.
Animu mājaslapa un interneta veikals izmantoto sīkdatnes, kas palīdz pārslēgt skatu no datora (desktop) versijas uz mobilā telefona versiju, pielāgojoties Jūsu ierīcei. Animu arī saglabā klientu un apmeklētāju uzstādījumus un seko aptaujām (feedback) par servisu, lai gādātu par labāku mājaslapas lietotāja pieredzi. Mēs saglabājam arī trešās personas sīkdatnes (piemēram, Google Analytics lietotāju plūsmas analīzei). Šos datus analizē trešā persona, un mūsu rīcībā nav šie dati, lai tos izmantotu.
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Animu nodrošinātu pamatfunkcijas saviem klientiem un mājaslapas apmeklētājiem, kā iespēja ielogoties klienta profilā, produktu pievienošana iepirkuma grozam, apmaksas veikšana u.c.
Statistikas sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Animu saņemtu informāciju un to analizētu, izprotot mājaslapas apmeklētājus. Tā rezultātā tiek uzlabota lietotāju pieredze, kā arī tiek meklēti jauni, ērtāki iepirkšanās risinājumi Animu klientiem, pateicoties iegūtajai statistikai. Sīkdatnes palīdz novērtēt mārketinga kampaņas efektivitāti, taču tās neattiecas uz personalizētiem mārketinga piedāvājumiem.