0

Grozā nav neviena produkta.

Bioveta Caniverm 0.175g attārpošanas līdzeklis

1.19116.90

Caniverm ir tabletes iekšķīgai lietošanai suņiem, kaķiem, suņu un kaķu dzimtas dzīvniekiem. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Caniverm ir tabletes iekšķīgai lietošanai suņiem, kaķiem, suņu un kaķu dzimtas dzīvniekiem. Lietošanas veids: iekšķīgai lietošanai. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Tabletes suņiem, kaķiem, vilkiem, šakāļiem, lauvām un hiēnām Fenbendazole, Pyrantely embonas, Praziquantel. Jauktas apaļtārpu un lenteņu izraisītas invāzijas ārstēšanai suņiem, kaķiem, vilkiem, šakāļiem, lauvām, hiēnām, kuru ierosina sekojošas parazītu sugas:

  • Apaļtārpi: Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina;
  • Āķtārpi: Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum;
  • Matgalvji: Trichuris vulpis;
  • Lenteņi: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Taenia multiceps, Mesocestoides spp.

Nelietot gadījumos, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām. 2 Nelietot aknu funkciju traucējumu, intraokulārās cisticerkozes un mugurkaula neirocisticerkozes gadījumā. Nelietot vienlaicīgi ar piperazīnu vai citiem antihelmintiskiem līdzekļiem. Nelietot dzīvniekiem, kuriem novēro citu, ne zarnu parazītu invāzijas izraisītu, slimību simptomus.

Kucēniem, mazo šķirņu suņiem un kaķiem:
– 1 tablete 0,175 g uz 0,5 – 2 kg ķermeņa svara
– 1/2 tablete 0,7 g vai 2 tabletes 0,175 g uz 2 – 5 kg ķermeņa svara

Vidējo šķirņu suņiem:
– 1 tablete 0,7 g vai 4 tabletes 0,175 g uz 5- 10 kg ķermeņa svara

Lielo šķirņu suņiem un liela auguma gaļēdājiem:
– 1 tablete 0,7 g uz katriem 10 kg ķermeņa svara

Devu programma jānosaka, konsultējoties ar veterinārārstu. Kucēnus un kaķēnus attārpo no 3 nedēļu vecuma ik pēc 3 nedēļām līdz 12 nedēļu vecumam. Pēc tam tos regulāri attārpo ik pēc 3 mēnešiem. Tabletes var dot atsevišķi vai paslēpjot barības gabaliņā. Nedot kopā ar piena produktiem.

Vilkiem, šakāļiem, lauvām, hiēnām ieteicams lietot tabletes (proporcionāli to svaram) saberztā veidā iejauktas gaļas masā. Šīs gaļas bumbiņas novietot attiecīgā skaitā krātiņos pirms rīta ēdināšanas. Lai nodrošinātu pareizu devu, ķermeņa svars jānosaka pēc iespējas precīzāk. Rūpīgi iztīrīt un dezinficēt dzīvnieka apkārtējo vidi, lai novērstu atkārtotu invāziju.

Specifikācija

Iepakojuma skaits

, ,

Dzīvnieka suga

,

Pielietojums

Lietošanas veids

Suņa izmērs

Tips suņiem

, ,

Tips kaķiem

, ,

Zīmols

Ražotājvalsts

Ražotājs

Svars

0.0011

Svars Nav pieejams

Lietošanas instrukcija