0

Grozā nav neviena produkta.

Josera – papildbarība zirgiem FlavoGast 3 kg

66.90

Augu apvienoto spēku Josera Help FlavoGast tagad ir pieejams jūsu zirgam!
Josera Help FlavoGast satur unikālu sekundāro augu sastāvdaļu maisījumu, kas īpaši izmanto izvēlēto augļu un garšaugu sinerģisko iedarbību dzīvnieku labsajūtai.

Flavonoīdu spēks Izvēlētā dažādu augu produktu kombinācija no āboliem, vīnogām un olīvām (Josera EquiFlavin®) satur daudzas sekundārās sastāvdaļas, tostarp flavonoīdus. Tie, cita starpā, ir pazīstami ar savām pretiekaisuma un antioksidatīvajām īpašībām, tāpēc tie var atbalstīt kuņģa un zarnu trakta aizsargspējas. Tas var novērst šūnu stresu un nomierināt zirga kuņģa-zarnu traktu.

Dzīvās rauga kultūras Dzīvās rauga kultūras aktivizējas tikai ēšanas laikā un šķeļ lieko cukura un cietes daudzumu zirga resnajā zarnā. Turklāt tās veicina mikroorganismu, kas šķeļ pienskābi, darbību, un tādējādi var palīdzēt uzturēt zirga zarnu pH vērtību optimālā diapazonā. Tas veicina normālu kuņģa-zarnu trakta darbību un fizioloģisku gremošanu.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 11408 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Tradicionālie garšaugi, piemēram, piparmētra, rozmarīns, raudene, kumelīte un melisa, var nomierinoši un atslābinoši iedarboties gremošanas traucējumu gadījumā. Turklāt dabiskajām augu sastāvdaļām piemīt prebiozes iedarbība. Par prebiotisko iedarbību parasti uzskata zirga zarnu traktā esošo labvēlīgo mikroorganismu veicināšanu. Josera Help FlavoGast tika izstrādāts un testēts ciešā sadarbībā ar zinātniekiem un pētniekiem. Papildus tā efektivitātei, kas ir daudz augstāka par vidējo, zirgs to arī ļoti labi pieņem un ir viegli dozējams. Lai optimāli atbalstītu Jūsu zirgu, mēs iesakām katru dienu lietot Josera Help FlavoGast, ideālā gadījumā 4-6 nedēļu garumā.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga

Svars 3 kg
SUPER cena Josera un Virbac