0

Grozā nav neviena produkta.

Bioveta – papildbarība zirgiem Hyalchondro EC Plus 2×225 ml

76.90

Hyaluron-Chondroitin komplekss ar mangānu un E vitamīnu. Papildbarība, kas palīdz attīstīt un aizsargāt locītavas visu veidu sporta zirgiem, darba zirgiem un ponijiem.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 2954
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Hyaluron-Chondroitin komplekss ar mangānu un E vitamīnu. Papildbarība, kas palīdz attīstīt un aizsargāt locītavas visu veidu sporta zirgiem, darba zirgiem un ponijiem.
Hyalchondro EC plus papildbarība zirgiem ir unikāla aktīvo vielu kombinācija kopā ar E vitamīnu un mangānu. Aktīvo vielu kompleksa – hialuronskābes un nātrija hondriotīna, augstā koncentrācija dod acīm redzamus uzlabojumus locītavām. Aktīvo vielu komplekss, kas bagātināts ar E vitamīnu un mangānu efektīvi aizsargā un atjauno locītavas virsmas. Profilaktiskos nolūkos papildbarību vēlams izbarot kumeļiem un jaunzirgiem augšanas periodā. Papildbarība piemērota sporta zirgiem un ponijiem paaugstinātas slodzes gadījumos – treniņu un sacensību laikā. Izbarojot papildbarību darba zirgiem un vecākiem zirgiem, tiek pagarināti viņu aktīvās dzīves gadi. Izbarojot Hyalchondro EC plus jūs iegūsiet:
Unikāla aktīvo vielu kombinācija aizsargās locītavas un apgādās tās ar nepieciešamajām barības vielām;
Samazinās deģeneratīvās izmaiņas locītavu skrimslī un stimulēs skrimšļa atjaunošanās procesus;
Produktu ar zirgiem tīkamu garšu;
Papildbarība ātri un labi absorbējas, pateicoties īpašai izejvielu kombinācijai.
Samazināts glikozes saturs invertajā cukurā;
Var ilgstoši lietot, neizraisa blakusparādības.
HYALCHyalchondro EC plus is piemērots: visu veidu sporta zirgiem sacīkšu sagatavošanās periodā un sacīkšu laikā. Kumeļiem, jaunzirgiem un ponijiem palīdz veselīgu locītavu attīstībai. Pagarina aktīvos dzīves gadus darba un vecākiem zirgiem. Visiem zirgiem rehabilitācijas periodā pēc locītavu slimību izslimošanas un pēc ķirurģiskas iejaukšanās locītavās.
Bezkrāsains vai bālgans, necaurspīdīgs, viskozs sīrups ar augļu aromātu. Indikācija: papildbarība ir īpaši piemērota pareizai locītavu attīstībai un to funkcionalitātes nodrošināšanai zirgiem. Izbaro periodos, kad locītavām ir paugstināta slodze – dzīvniekiem augšanas periodā palīdzēs pareizi attīstīties un nostiprināt locītavas, intensīvu treniņu periodā vai pie lielas slodzes, pēc locītavu traumām un locītavu operācijām. Papildbarība piemērota visu vecumu zirgiem neatkarīgi no to izmantošanas. Sastāvā esošais mangāns pozitīvi iespaido kolagēna vielmaiņu – uzlabo skrimšļu sintēzes procesus. E vitamīns kavē osteoartrīta veidošanos un kā spēcīgs antioksidants saista organismā brīvos radikāļus, kā arī paaugstina organisma rezistenci stresa apstākļos augšanas periodā un treniņu laikā.Papildbarību var izbarot visu gadu. Tā ir piemērota visu veidu sporta zirgiem, darba zirgiem, ponijiem, kā arī vecākiem zirgiem, to aktīvo dzīves gadu pagarināšanai.
Sastāvs: Hialuronāna-hondroitīna komplekss, invertais cukurs ar samazinātu glikēmisko indeksu (glikoze, fruktoze), attīrīts ūdens. Uzturfizioloģiskās piedevas: E vitamīns (DL-alpha tokoferola acetāts, 3a700), mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts, E5).
Tehnoloģiskās piedevas (stabilizatori): kālija sorbāts, citronskābe, poloksamērs 407, ksantāna sveķi.
100 ml satur: enerģētiskā vērtība 690 KJ/162 kcal, proteīns 0, tauki o, gruktoze 18.5g, glikoze 15.0g, E vitamīns 100mg, mangāns 100mg, HCK 5500mg, Hondroitīna sulfāts 4 950mg, Hialuronikskābe 550mg.
Derīguma termiņš: 2 gadi. Pēc iepakojuma attaisīšanas, izlietot sešu mēnešu laikā. Neizlietotie veterinārie produkti tiek utilizēti saskaņā ar vietējo likumdošanu. Produkts nesatur stimulatorus! Devas Lai sasniegtu maksimālo efektu, papildbarību vēlams izbarot vismaz 30 dienas, vislabāk pirms rīta barošanas vai rīta barošanas reizē. Papildbarību var izbarot cauru gadu. Vēlams ne mazāk kā vienu vai divus 30 dienu ciklus gada laikā, atkarībā no dzīvnieka noslodzes. Zirgiem 15 ml/dienā, ponijiem 10 ml/dienā
Lietošana: perorāli. Attiecīgo dienas devu iepilda klāt pievienotajā mērglāzē un pievieno barībai vai iepilda klāt pievienotajā aplikatorā un ievada pa tiešo dzīvniekam mutē. Lai pasargātu papildbarību no piesārņojuma nav vēlams aplikatoru iepildīt pa tiešo no pudeles. Paredzēts lietošanai dzīvniekiem. Nav vēlams pārsniegt rekomendēto dienas devu. Sakratīt pirms lietošanas. Papildbarībai iespējama neliela duļķainība.
Palielinātas devas izbarošana gadījumos, kad dzīvniekam ir hroniskas problēmas ar locītavām vai pie paaugstinātām slodzēm – sporta zirgiem, gatavojoties sacīkstēm, darba zirgiem un vecākiem dzīvniekiem, dienas devu pirmās 10 dienas palielina līdz 50 ml zirgam vai 30 ml ponijam. Jau pēc četrām nedēļām redzams uzlabojums, samazinās sāpes. Sūdzībām atkārtojoties iesakam atsākt papildbarības izbarošanu pēc 3-4 mēnešu pārtraukuma.
Iepakojums: 2 x 225 ml pudeles. Komplektā nāk līdzi mērglāze un šļirce (aplikators). Glabāt temperatūrā līdz 25°C. Sargāt no tiešiem saules stariem. Sargāt no bērniem. Ražošanas datums un sērija uz iepakojuma. Ražotājs: Bioveta A.S., Čehija. Izplatītājs: SIA Bertas Mams, atz. Nr. aLV 019020, Rīga.

Specifikācija

Tips agro

,

Pielietojums

,

Zīmols

Ražotājs

Svars

0.45

Svars 0.45 kg
SUPER cena Josera un Virbac