0

Grozā nav neviena produkta.

Farminox YarroEssenti rauga papildbarība lauksaimniecības dzīvniekiem un mājputniem

21.09

Dzīvnieku veselīgai augšanai un attīstībai. Papildbarība lauksaimniecības dzīvniekiem un mājputniem. YarroEssenti ir produkts, kura sastāvā ir unikāls Yarrowia lipolytica raugs, kas satur bezlipekļa olbaltumvielas ar unikālu aminoskābju sastāvu, B vitamīnu aktīvo kompleksu, mikro- un makroelementus vērtīgu biokompleksu veidā , kā arī nepiesātinātās taukskābes un vērtīgus rauga metabolītus.

  

Notīrīt
Daudzums
SKU: FarminoxYarroEssenti
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Dzīvnieku veselīgai augšanai un attīstībai. Papildbarība lauksaimniecības dzīvniekiem un mājputniem.

  • Sastāvs: kaltētas Yarrowia lipolytica rauga šūnas (12.1.12.)

YarroEssenti ir produkts, kura sastāvā ir unikāls Yarrowia lipolytica raugs, kas satur bezlipekļa olbaltumvielas ar unikālu aminoskābju sastāvu, B vitamīnu aktīvo kompleksu, mikro- un makroelementus vērtīgu biokompleksu veidā , kā arī nepiesātinātās taukskābes un vērtīgus rauga metabolītus. YarroEssenti labvēlīgi ietekmē gremošanas trakta mikrofloru, stimulē imūnsistēmu un veicina dzīvnieku veselīgu augšanu un attīstību.

  • Labvēlīgi ietekmē gremošanas trakta mikrofloru;
  • Stimulē imūnsistēmu;
  • Veicina dzīvnieku veselīgu augšanu un attīstību;
  • Uzlabo gremošanas trakta darbību un barības vielu uzņemšanu;
  • Līdzsvaro nervu sistēmas darbību;
  • Stiprina kaulus un locītavas.

Devas: teļi: 15 g dzīvniekam dienā. Govis, buļļi: 20 g dzīvniekam dienā. Slaucamās govis: 25 g dzīvniekam dienā. Sivēni: 10 g dzīvniekam dienā. Sivēnmātes: 15 g dzīvniekam dienā. Sivēnmātes zīdīšanas periodā: 20 g dzīvniekam dienā. Nobarojamās cūkas: 15 g dzīvniekam dienā. Mājputni: 0.1% uz 1 tonnu gatavās barības

Ražotājs: Skotan S.A., Dyrekcyjna 6, 41-506 Chorzów. Ražotāja atz. Nr.: αPL2402002p. Izplatītājs: Bertas Nams SIA, Rīga; reģ. Nr. LV 019020.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Tips agro

, , , ,

Pielietojums

Zīmols

Ražotājs

Svars Nav pieejams
TIKAI TRIS DIENAS -25%