0

Grozā nav neviena produkta.

Certech šampūns ķepām un vēderam ar nātrēm Natural Super Beno 300 ml

6.19

Suņu ķepu un ķermeņa apakšdaļas mazgāšanai. Piemērots gadījumos, kad nav nepieciešamības mazgāt visu suņa ķermeni. Dabisko šampūnu līnija veidota ar rūpēm par mājdzīvniekiem un apkārtējo vidi. Satur 99% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Nesatur ķīmiskās piedevas SLS, PEG, silikonu, parabēnus.  Līdzekļos izmantotās attīrošās sastāvdaļas iegūtas no dabīgām, augu izcelsmes izejvielām, kas ir saudzīgas pret dzīvnieku ādu. Šampūna sastāvā ir mazākas koncentrācijas putu veidojošas vielas, kas ļauj veikt ātru dzīvnieka mazgāšanu pēc pastaigas. Līdzeklī esošās attīrošās sastāvdaļas iegūtas no dabīgām, augu izcelsmes izejvielām, kas ir saudzīgas pret dzīvnieku ādu.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 10866 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Suņu ķepu un ķermeņa apakšdaļas mazgāšanai. Piemērots gadījumos, kad nav nepieciešamības mazgāt visu suņa ķermeni. Dabisko šampūnu līnija veidota ar rūpēm par mājdzīvniekiem un apkārtējo vidi. Satur 99% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Nesatur ķīmiskās piedevas SLS, PEG, silikonu, parabēnus.  Līdzekļos izmantotās attīrošās sastāvdaļas iegūtas no dabīgām, augu izcelsmes izejvielām, kas ir saudzīgas pret dzīvnieku ādu. Šampūna sastāvā ir mazākas koncentrācijas putu veidojošas vielas, kas ļauj veikt ātru dzīvnieka mazgāšanu pēc pastaigas. Līdzeklī esošās attīrošās sastāvdaļas iegūtas no dabīgām, augu izcelsmes izejvielām, kas ir saudzīgas pret dzīvnieku ādu. Tām piemīt spēcīgas mitrinošas īpašības, tās nekairina ādu. Sastāvā esošajam nātres ekstraktam piemīt pretiekaisuma īpašības un tas palīdz stiprināt suņa kažoku. Tas samazina spalvu izkrišanu un stimulē veselīgu augšanu. Glicerīns palīdz mitrināt apmatojumu.
LIETOŠANA: Samitriniet suņa apmatojumu ar ūdeni. Uzklājiet nelielu šampūna daudzumu un iemasējiet, līdz izveidojas putas. Ļaujiet iedarboties 1–2 minūtes, pēc tam rūpīgi izskalojiet ar ūdeni. Nepieciešamības gadījumā atkārtojiet. Šampūnu var atšķaidīt arī lielākā ūdens daudzumā, pievienojot divas ēdamkarotes šampūna uz 5 litriem ūdens.
Piezīme: Sargāt no iekļūšanas suņa acīs! Flakonu pirms lietošanas sakratīt. Uzglabāt istabas temperatūrā. Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.
Sastāvs: skat. uz iep. Derīguma termiņš = partijas nr.  – skat. uz iepakojuma.   Iepakojuma izmērs – skat. uz iepakojuma. (300 ml). Ražotājs – P.T.H. Certech Sp.J. , Polija. Izplata: „BERTAS NAMS” SIA; Ventspils iela 50; k-6, Rīga

Specifikācija

Tips suņiem

, ,

Zīmols

Ražotājs

Svars

0.3

Svars 0.3 kg