0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac HPM Dog Senior Large & Medium sausā barība suņiem

From 29.6691.43

Pilnvērtīga barība vecākiem nekastrētiem un nesterilizētiem suņiem: lielo šķirņu suņiem (>25 kg) pēc 6 gadu vecuma un vidējo šķirņu suņiem (11-25 kg) pēc 8 gadu vecuma. Oksidatīvie procesi paātrina novecošanās intensitāti vecākiem suņiem, tāpēc ir nepieciešams saglabāt organisma optimālu darbību. Samazināta suņa aktivitāte predisponē muskuļu vājumu un locītavu ankilozi.

Notīrīt
Daudzums
SKU: Virbac HPM Dog Senior Large & Medium Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība vecākiem nekastrētiem un nesterilizētiem suņiem: lielo šķirņu suņiem (>25 kg) pēc 6 gadu vecuma un vidējo šķirņu suņiem (11-25 kg) pēc 8 gadu vecuma.

 • Sastāvs: dehidratēts cūkgaļas un mājputnu izcelsmes proteīns, rīsi (min. 7%), lauka pupu apvalki, hidrolizēts mājdzīvnieku proteīns, veseli zirņi, lignoceluloze, mājdzīvnieku tauki, kartupeļu ciete (min.4%), minerālvielas, zivju eļļa, linsēklas, biešu mīkstums, saulespuķu eļļa, fruktooligosaharīdi, ceļtekas sēklu šķiedras (Psyllium), hitosāns, pasterizēta Lactobacillus acidophilus baktēriju kultūra, hondroitīna sulfāts.

Oksidatīvie procesi paātrina novecošanās intensitāti vecākiem suņiem, tāpēc ir nepieciešams saglabāt organisma optimālu darbību. Samazināta suņa aktivitāte predisponē muskuļu vājumu un locītavu ankilozi. Barības ieguvumi:

 1. Optimāla ķermeņa svara uzturēšana Atbilstošs enerģijas daudzums barībā palīdz novērst aptaukošanās risku, ko izraisa suņa samazināta aktivitāte.
 2. Mērens enerģijas daudzums Salīdzinoši zemais tauku daudzums un papildus pievienotās šķiedrvielas piešķir barībai vidēju enerģijas vērtību, kas atbilst vecāku suņu barošanas prasībām.
 3. Optimālas muskuļu masas uzturēšana Augsts proteīna daudzums veicina muskuļu masas uzturēšanu.
 4. Locītavu un muskuļu veselība Augsts proteīna daudzums kopā ar hondroitīna, hitosāna piedevām palīdz uzturēt stiprus suņa muskuļus un izturīgus kaulus un locītavas.
 5. Augsta barības sagremojamība Zemais cietes daudzums barībā palīdz uzlabot barības sagremojamību. Šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu (prebiotiku) un laktobaktēriju (probiotiku) piedevas regulē zarnu satura pārvietošanos un palīdz uzturēt sabalansētu gremošanas trakta mikrofloru.
 6. Imunitātes atbalsts Atbilstošs proteīna daudzums barībā un E vitamīns (dabīgs antioksidants) palīdz uzturēt stipru imūnsistēmu.
 7. Ādas un apmatojuma veselība Augstais dzīvnieku izcelsmes proteīna un sēru saturošu aminoskābju īpatsvars, kā arī sabalansētais nepiesātināto Omega-3 un Omega-6 taukskābju daudzums barībā veicina epidermālās barjeras darbību, kā arī atbalsta ādas un apmatojuma atjaunošanos.
 8. Hipoalerģisks sastāvs Barība nesatur kviešus, kukurūzu, soju, glutēnu, liellopu gaļu, olas, zivis.**
 9. Nieru darbības atbalsts Ierobežots fosfora līmenis un fosfora biopieejamības samazināšana gremošanas traktā, ko ietekmē hitosāns, palīdz uzturēt pareizu nieru darbību.
 10. Urīnizvadceļu veselība Augstais dzīvnieku izcelsmes proteīna daudzums barībā sunim stimulē ūdens uzņemšanu, kas palielina urīna apjomu un palīdz uzturēt optimālu urīna pH, sekmējot urīnceļu veselību.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Tips suņiem

Zīmols

Ražotājs

Ražotājvalsts

Sastāvs

mājputnu gaļa + cūkgaļa (proteīns)

Pamatgarša

,

Dzīvnieka suga

Svars Nav pieejams