0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin SHN Giant Junior barība gigantisko šķirņu suņu kucēniem 15kg

103.90

Pilnvērtīga barība suņiem – speciāli gigantisko šķirņu suņu kucēniem (pieauguša suņa svars > 45 kg) – no 8 līdz 18/24 mēnešu vecumam.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – speciāli gigantisko šķirņu suņu kucēniem (pieauguša suņa svars > 45 kg) – no 8 līdz 18/24 mēnešu vecumam.

Augšana ir būtisks jūsu suņa dzīves posms – tas ir lielu fizisku izmaiņu, kā arī jaunu atklājumu un tikšanās laiks. Īpaši šajā galvenajā periodā kucēna diēta ir svarīga, lai atbalstītu optimālu veselību, augot un attīstoties. ROYAL CANIN® Giant Junior satur patentētu specifisku antioksidantu kompleksu – ieskaitot īpaši labvēlīgo vitamīnu E – lai palīdzētu atbalstīt kucēna dabisko aizsargspēju, kamēr tas vēl attīstās. Pateicoties īpaši pielāgotajam enerģijas saturam, ROYAL CANIN® Giant Junior palīdz uzturēt jūsu kucēna augsto augšanas ātrumu otrajā augšanas posmā. Turklāt ROYAL CANIN® Giant Junior arī veicina kaulu un locītavu atbalstu tādu gigantisku šķirņu kucēniem kā jūsu; tas notiek, pateicoties sabalansētam enerģijas un minerālu, piemēram, kalcija un fosfora, uzņemšanai.

Specifikācija

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Iepakojuma svars

Ražotājs

Svars

15

Zīmols

Svars 15 kg