0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin CCN Mini Relax Care sausā barība mazo šķirņu suņiem 1kg

12.90

Pilnvērtīga pieaugušiem un nobriedušiem mazu šķirņu suņiem (svars no 1 līdz 10kg). Paredzēta maziem suņiem, kas vecāki par 10 mēnešiem, esot mainīgā vidē.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 273220 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem un nobriedušiem mazu šķirņu suņiem (no 1 līdz 10 kg) – vecākiem par 10 mēnešiem – suņiem mainīgā vidē.

Jūsu suns var būt stresa stāvoklī, kad zaudē ierasto kārtību. Notikumi, piemēram, dzīves vietas maiņa, brauciens ar automašīnu vai mazuļa ienākšana mājās, var likt viņam justies neomulīgi. Jūsu suņa uztura pielāgošana var palīdzēt viņam atgriezties pie ierastās kārtības. Piemērots suņiem, kas sver līdz 10 kg, ROYAL CANIN® Relax Care Mini satur augstas kvalitātes barības vielas, kas ir īpaši atlasītas, lai palīdzētu jūsu sunim pielāgoties izmaiņām. Zinātniskie pētījumi atklāja aktīvu olbaltumvielu molekulu ar nomierinošu efektu. Mēs iekļaujam šo augstas kvalitātes, dabiski iegūto barības vielu sagremojamā formā, katru mēnesi rūpīgi uzraugot precīzu tā sastāvu, daudzumu un kvalitāti. Visi Royal Canin barības ir pilnvērtīgas un satur 100% kvalitatīvas olbaltumvielas, taukus, šķiedrvielas, vitamīnus un minerālvielas, kas jūsu sunim nepieciešami visa mūža labklājībai. Mūsu Relax Care uztura programmai ir pieejami divi komponenti: kraukšķīgas granulas un garšīga pastēte paciņā, un tie abi ir pilnvērtīgi un lieliski papildina viens otru. Kāpēc gan neizmēģināt pastēti kā garšīgu papildinājumu granulām? Balstoties ne tikai uz mūsu vārdiem, zinātniski pārbaudīts Royal Canin audzētavās, + 44% suņu uzvedās normāli mainīgās situācijās. Tas nozīmē, ka ROYAL CANIN® Relax Care Mini rezultāti ir pierādīti.

Specifikācija

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Iepakojuma svars

Ražotājs

Zīmols

Suņa izmērs

Svars 1 kg