0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin CCN Maxi Dermacomfort sausā barība lielo šķirņu suņiem 12kg

89.90

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem un nobriedušiem lielo šķirņu suņiem (no 26 līdz 44 kg) – vecākiem par 15 mēnešiem – suņiem ar viegli sakairinājumu ādu un ar noslieci uz niezi.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 305320 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem un nobriedušiem lielo šķirņu suņiem (no 26 līdz 44 kg) – vecākiem par 15 mēnešiem – suņiem ar viegli sakairinājumu ādu un ar noslieci uz niezi. Sakairināta āda ir galvenais iemesls, kāpēc suņi tiek nogādāti pie veterinārārsta. Jūs varat rūpēties par savu suni, barojot viņu ar augstas kvalitātes barības vielām, kas ir īpaši atlasītas jutīgas ādas kopšanai un nomierināšanai. Ādas jutīgums bieži izraisa pārmērīgu kasīšanos, kas var vēl vairāk bojāt suņa ādu un pat potenciāli izraisīt infekciju.

ROYAL CANIN® Dermacomfort Maxi ir izstrādāts ar aktīvām barības vielām, kas palīdz uzturēt jūsu suņa ādas veselību. Bagātināts ar Omega 3 un 6 taukskābēm, šī barība palīdz nomierināt ādu, padarot to mazāk jutīgu pret kairinātājiem, kas var būt jūsu suņa apkārtējā vidē. Turklāt šīs barības vielas arī palīdz uzturēt labu suņa kažoku veselību. Piemērots suņiem, kuru svars ir no 26 kg līdz 44 kg, ROYAL CANIN® Dermacomfort Maxi satur speciāli izstrādātas granulas, kas lieliski piemērotas jūsu suņa zobiem. Mēs ļoti nopietni uztveram olbaltumvielas, tāpēc mēs izmantojam tikai visaugstāko kvalitāti un pielāgojam olbaltumvielu veidu tā, lai tas precīzi atbilstu jūsu suņa vajadzībām. Mūsu Dermacomfort uztura programmai ir pieejami divi komponenti: kraukšķīgas granulas un garšīga pastēte paciņā, un tās abas ir pilnvērtīgas un lieliski papildina viens otru. Kāpēc gan neizmēģināt pastēti kā garšīgu papildinājumu granulām? Balstoties ne tikai mūsu vārdiem, 91% īpašnieku bija apmierināti ar šo produktu tikai pēc 2 mēnešus ilgas lietošanas. Tas nozīmē, ka ROYAL CANIN® Dermacomfort Maxi rezultāti ir pierādīti.

Specifikācija

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Iepakojuma svars

Ražotājs

Svars

12

Zīmols

Suņa izmērs

Svars 12 kg
TIKAI TRIS DIENAS -25%