0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin CCN Medium Digestive sausā barība suņiem

27.90

Pilnvērtīga sausā barība pieaugušiem un nobriedušiem vidēja izmēra šķirņu suņukiem (11-25kg svars). Barība paredzēta suņiem ar gremošanas jutību.

Notīrīt
Daudzums
SKU: CCN MEDIUM DIGESTIVE Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība – pieaugušiem un nobriedušiem vidēja izmēra šķirņu suņiem (no 11 līdz 25 kg) – no 12 mēnešu vecuma – suņiem ar gremošanas jutību.

Gremošanas diskomforts nevienam nav patīkams, un arī jūsu sunim. ROYAL CANIN® Digestive Care Medium ir piemērots suņiem, kuriem ir nosliece uz gremošanas jutīgumu un kuri sver no 11 līdz 25 kg. Šī formula, kas īpaši izstrādāta, satur virkni prebiotiku veselīgai zarnu florai. Prebiotikas ir svarīgas barības vielas, kas baro labās baktērijas jūsu suņa zarnās. Tam ir liela nozīme, atbalstot suņa zarnu un vispārējo veselību. Mēs Royal Canin pielāgojam olbaltumvielu veidu tieši jūsu suņa vajadzībām, izmantojot tikai augstākās kvalitātes olbaltumvielas. Pateicoties regulārajām un rūpīgajām kvalitātes pārbaudēm, šajā receptē iekļautās barības vielas ir labāk pieejamas gremošanai. Turklāt ROYAL CANIN® Digestive Care Medium satur līdzsvarotas šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas, kas nodrošina optimālu gremošanas komfortu. Mūsu Digestive Care uztura programmai ir divi komponenti: kraukšķīgs grabulas un garšīga pastēte paciņā – abas ir barības ir pilnvērtīgas un lieliski papildina viena otru. Kāpēc gan neizmēģināt pastēti kā garšīgu papildinājumu granulām? Balstoties ne tikai uz mūsu vārdiem, ROYAL CANIN® Digestive Care Medium rezultāti var sasniegt pat 91% optimālu izkārnījumu kvalitāti – vissvarīgākais pierādījums veselīgam zarnu traktam. Tas nozīmē, ka ROYAL CANIN® Digestive Care Medium rezultāti ir pierādīti.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Zīmols

Suņa izmērs

Svars Nav pieejams
TIKAI TRIS DIENAS -25%