0

Grozā nav neviena produkta.

Kong – Rotaļlieta Suņiem Classic XS

8.99

Rotaļlieta suņiem Kong Toy Classic Red Wobbler XS izmēra. Vidējā stipruma graušanai. Mentāli stimulējoša rotaļlieta, kas bagātina, palīdzot apmierināt suņa instinktīvās vajadzības.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 737D-B41661 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Kong lietotāja rokasgrāmata.

Jūsu suņa drošība ir jūsu atbildība. Neviena suņa rotaļlieta nav neiznīcināma. Lūdzu, uzraugiet visu jauno rotaļlietu lietošanu, līdz esat pārliecināts, ka jūsu suns var droši spēlēties bez uzraudzības. Noņemiet visu iepakojumu.
Pārtrauciet lietošanu, ja tas ir bojāts.
KONG suņu rotaļlietas ir apmierinājušas instinktu vajadzības, bagātinot spēles un stiprina saikni starp suņiem un viņu mājdzīvnieku vecākiem jau vairāk nekā 40 gadus.
KONG rotaļlietas, kas veidotas izturīgi, piedāvā garīgu un fizisku stimulāciju, vienlaikus apmierinot suņa vajadzību spēlēties. KONG gumijas izstrādājumi ir pilnīgi dabiski un ražoti ASV. KONG ir radījuši cilvēki, kuri pazīst un mīl suņus, un tas ir noteicis drošu un izturīgu mājdzīvnieku rotaļlietu standartu, risinot miljoniem suņu vajadzības visā pasaulē.
Spēlēt…Tas ir tikai dabiski
Suņi var kļūt neapmierināti, ja viņu dabiskie instinkti tiek nomākti. Aptveriet šos dabiskos instinktus, atrodot pieņemamu veidu, kā tos apmierināt. Veselīga spēle nodrošina atbilstošu fizisko un garīgo veidu, kā apmierināt šīs vajadzības, tērējot lieko enerģiju, vienlaikus atalgojot atbilstošu uzvedību. Tādas spēles kā atnešana, vilkšana un vajāšana ir lieliski veidi, kā spēlēt dabiski, kā arī kam ir papildu priekšrocība, stiprinot saikni starp jums un jūsu suni.
Regulāri tīriet un pārbaudiet savas KONG rotaļlietas.
Izlieciet savas sausās KONG rotaļlietas un pārbaudiet no visiem leņķiem, meklējot plaisas, atdalījumus un/vai trūkstošos gabalus.
Irdeni gabali var būt kaitīgi, ja tos norij.
Nolietotās un bojātās KONG rotaļlietas ir nekavējoties jāizmet un jānomaina.
Vienmēr meklējiet veterinārārsta vai trenera palīdzību, ja jūsu sunim ir kādas uzvedības problēmas.
PIEZĪME: Ja ēdienreižu vai kārumu barošanai izmantojat KONG Classic suņu rotaļlietas, noteikti pielāgojiet barošanu bļodā pēc vajadzības, lai uzturētu veselīgu uzturu.
JŪSU SUŅA DROŠĪBA IR JŪSU ATBILDĪBA Ja domājat, ka jūsu suns ir norijis rotaļlietas fragmentu, nekavējoties sazinieties ar veterinārārstu.
Pareiza izmēra izvēle Ir svarīgi izmantot pareizo izmēru
KONG rotaļlieta jūsu sunim, lai iegūtu drošāko, patīkamāko un ilgstošāko pieredzi. Ja jūsu mājsaimniecībā ir vairāki suņi, nodrošiniet tikai tādas KONG rotaļlietas, kas atbilst lielākajam un/vai izturīgākajam košļājamajam mājā.
Apņēmīgi košļātāji Ja jūsu suns īsā laika periodā iznīcina KONG rotaļlietu, izmēģiniet lielāku izmēru. Ja izmantojat sarkano KONG Classic rotaļlietu, apsveriet iespēju izmantot melnu KONG Extreme rotaļlietu.

NOLIKTAVAS IZPARDOSANA LIDZ -35%