0

Grozā nav neviena produkta.

Josera – barība kaķēniem “Kitten” ar mājputnu un lasi

From 4.2949.52

Veselīgs, pilnvērtīgs uzturs ir ļoti būtisks kaķa augšanas laikā un arī vēlāk grūsnības un mazuļu zīdīšanas laikā. Josera Kitten ir daudz enerģijas saturoša, viegli sagremojama un īpaši garšīga barība augošiem kaķēniem. Piemērota kaķiem pirmajā dzīves gadā, kā arī kaķenēm grūsnības un mazuļu zīdīšanas laikā. Daudz enerģijas, proteīna un vērtīga laša eļļa būtiskākajiem kaķa dzīves posmiem.

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Veselīgs, pilnvērtīgs uzturs ir ļoti būtisks kaķa augšanas laikā un arī vēlāk grūsnības un mazuļu zīdīšanas laikā. Josera Kitten ir daudz enerģijas saturoša, viegli sagremojama un īpaši garšīga barība augošiem kaķēniem.

Piemērota kaķiem pirmajā dzīves gadā, kā arī kaķenēm grūsnības un mazuļu zīdīšanas laikā;
Daudz enerģijas, proteīna un vērtīga laša eļļa būtiskākajiem kaķa dzīves posmiem;
Viegli sagremojama;
Satur diētiskās šķiedras, lai palīdzētu novērst apmatojuma kamolu veidošanos.

Kompleksa barība grūsnām, barojošām kaķenēm un augošiem kaķiem. Sastāvā kaltēts mājputnu gaļas proteīns; rīsi; mājputnu tauki; dradži; kaltēti kartupeļi; biešu graizījumi; žāvēta laša proteīni; hidrolizēts dzīvnieku izcelsmes proteīns; kaltētas putnu aknas; lašu eļļa; minerāli.
Analītiskie komponenti: kopproteīns 35.0%, kopeļļas un tauki 22.0%, kopšķiedra 2.0%, koppelni 7.0%, kalcijs 1.40%, fosfors 1.10%, magnijs 0,60%.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

,

Zīmols

Ražotājs

Ražotājvalsts

Pamatgarša

Svars Nav pieejams