0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin FBN Maine Coon sausā barība kaķiem

From 7.29113.90

Pilnvērtīga un sabalansēta barība kaķiem – speciāli pieaugušiem Meinkūnu šķirnes kaķiem – vecākiem par 15 mēnešiem.

 

Notīrīt
Daudzums
SKU: FBN MAINE COON Birka:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 35 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Specifikācija

Iepakojuma svars

, , ,

Tips kaķiem

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Svars

, , ,

Zīmols

Royal Canin

Svars Nav pieejams

Produkta apraksts

Pilnvērtīga un sabalansēta barība kaķiem – speciāli pieaugušiem Meinkūnu šķirnes kaķiem – vecākiem par 15 mēnešiem.

Royal Canin® Maine Coon Adult barība ir īpaši izstrādāta, ņemot vērā šīs konkrētās šķirnes vajadzības. Jūs varat būt drošs, ka ēdināšana atbilstoši jūsu Meinkūna uztura vajadzībām mums ir tikpat svarīga kā jums. Meinkūns ir lielākais pieradinātais kaķis pasaulē, un tā iespaidīgais augums ir apvienots ar patiesi patīkamu dabu. Lielā kaulu struktūra un muskuļotais ķermenis to var padarīt trīs reizes smagāku nekā vidējais kaķis. Lielā izmēra un kaulu struktūras dēļ īpaša uzmanība jāpievērš locītavu vispārējās veselības stāvokļa nodrošināšanai. Royal Canin® Maine Coon Adult barība ir bagātināta ar taurīnu, DHS un EPS (omega-3 taukskābes), lai palīdzētu atbalstīt un uzturēt veselīgu sirds darbību. Meinkūniem ir liels žoklis, kas tam dod raksturīgu iespēju, kā satvert un košļāt barību. Tāpēc Royal Canin® Maine Coon Adult granulas ir īpaši izstrādāta tā, lai tās būtu ļoti lielas un kubveida – pagarinot košļāšanas darbību, kas palīdz uzturēt labu mutes higiēnu. Lai apmierinātu katra kaķa individuālās vēlmes, Royal Canin® Maine Coon Adult ir pieejama arī kā mitrā barība garšīgā mērcē. Ja apsverat jauktu barošanu, vienkārši ievērojiet mūsu barošanas vadlīnijas, lai nodrošinātu, ka kaķis saņem precīzu daudzumu gan mitrās, gan sausās barības, lai iegūtu optimālu labumu.

  • Īpaši pielāgotas lieliem žokļiem; Īpaši izstrādātās ļoti lielās kubveida barības granulas ir pielāgotas meinkūnu lielajiem kvadrātveida žokļiem. Unikālās barības granulas rosina kaķus košļāt, tā dzīvniekiem palīdzot uzturēt mutes higiēnu.
  • Ekskluzīva formula – Taurīns & Omega 3 taukskābes.
  • Locītavu veselībai Sastāvs stiprina kaulu un locītavu veselību. Barība ir bagātināta ar EPS un DHS. Sirds veselībai Taurīns, EPS un DHS palīdz saglabāt veselīgu sirdsdarbību.
  • Veselīgai ādai un apmatojumam; Īpašas aminoskābes, vitamīni un omega-3 un omega-6 taukskābes palīdz uzturēt ādas un apmatojuma veselību.
  • Urīnceļu veselībai Barībā ir sabalansēts minerālvielu saturs, lai palīdzētu saglabāt pieauguša kaķa urīnceļu veselību.

Atsauksmes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Royal Canin FBN Maine Coon sausā barība kaķiem”

Your email address will not be published.