0

Grozā nav neviena produkta.

Josera – konservi kaķēniem pastēte ar vistu 85 g

1.69

Pilnvērtīga barība augošiem kaķēniem līdz 1 gada vecumam. Kaķiem ir savi uzskati, un viņi ir īsti gardēži. Pat kā kaķēni viņi precīzi zina, kas viņiem patīk. Josera pastēte kaķēniem ar 70 % cāļa gaļas garšīgi rūpējas par Jūsu kaķēnu ar pielāgotām uzturvielām – veselīgai augšanai. Tā spēcina katru mazo kaķēnu ikvienam piedzīvojumam!

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība augošiem kaķiem (kaķēniem) līdz 12 mēnešu vecumam (konservi). Kaķiem ir savi uzskati, un viņi ir īsti gardēži. Pat kā kaķēni viņi precīzi zina, kas viņiem patīk. Josera pastēte kaķēniem ar 70 % cāļa gaļas garšīgi rūpējas par Jūsu kaķēnu ar pielāgotām uzturvielām – veselīgai augšanai. Tā spēcina katru mazo kaķēnu ikvienam piedzīvojumam!

Analītiskie komponenti kopproteīns 10.8 % kopeļļas un tauki 6.3 % kopšķiedra 0.4 % koppelni 2.3 % kalcijs 0.32 % fosfors 0.27 %.

Barība paredzēta augošiem kaķiem līdz 1 gada vecumam. Ar gardu cāļa gaļu un burkāniem, nodrošinot uzturu bez kviešiem. Laša eļļa ir dabīgs veids, kā nodrošināt būtiskās omega-3 taukskābes. Ar īpašām diētiskajām augu šķiedrām no ceļtekas sēklu apvalkiem, kas var palīdzēt novērst spalvu kamolu veidošanos. Porcijas ir sagatavotas hermētiskās paciņās, nodrošinot pilnīgu garšas buķeti.
Barojiet 1-2 reizes dienā, pasniedzot sasildītu istabas temperatūrā. Lūdzu ņemt vērā, ka norādītā deva ir aptuvena, jo to ietekmē kaķa svars, aktivitātes līmenis un vecums. Barošanas ieteikumi:

kaķiem līdz 4 mēnešu vecumam: 3 iepakojumi/diena;
kaķiem 4-9 mēnešu vecumā: 3-4 iepakojumi/diena;
kaķiem 9-12 mēnešu vecumā: 2-3 iepakojumi diena.

Uzglabāšana. Sausā vietā. Pēc atvēršanas glabāt ledusskapī 2–6 °C temperatūrā un izlietot 24 stundu laikā. Mājdzīvniekam jānodrošina visu laiku pieejams svaigs dzeramais  ūdens. Iepakojuma neto svars : skatīt uz iepakojuma. Neatverot derīgs līdz: /Partijas numurs: skatīt uzdruku.    Izcelsmes valsts: Vācija, pēc  Josera petfood GmbH pasūtījuma, ražotāja reģ. Nr. DE03452000213. Izplatītājs: SIA Bertas Nams, Rīga.

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

Pamatgarša

Zīmols

Ražotājs

Ražotājvalsts

Iepakojuma svars

Svars 0.085 kg