0

Grozā nav neviena produkta.

Ekoprom pilieni iekš.lietošanai kaķiem/suņiem nomierinoši Relaxivet 10 ml

3.69

Relaxivet nomierinoši pilieni kaķiem un suņiem.

Relaxivet nomierinoši pilieni paredzēti nevēlamas uzvedības korekcijai gadījumā, kad suņiem un kaķiem ir stress, bailes un satraukums. Ieteicams lietot dzīvnieka transportēšanas laikā; veterinārārsta vai izstādes apmeklējuma laikā; trokšņu un sprādzienu (pērkona negaiss, uguņošana) izraisītu baiļu gadījumā; pastiprinātas dzimumaktivitātes gadījumā; kā arī  stresa profilaksei.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 10661 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Relaxivet nomierinoši pilieni kaķiem un suņiem. Relaxivet nomierinoši pilieni paredzēti nevēlamas uzvedības korekcijai gadījumā, kad suņiem un kaķiem ir stress, bailes un satraukums. Ieteicams lietot dzīvnieka transportēšanas laikā; veterinārārsta vai izstādes apmeklējuma laikā; trokšņu un sprādzienu (pērkona negaiss, uguņošana) izraisītu baiļu gadījumā; pastiprinātas dzimumaktivitātes gadījumā; kā arī  stresa profilaksei.
Sastāvā esošie kaķu mētras, apiņa, māteres un ķiverenes ekstrakti labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, veicina dzīvnieku nervu sasprindzinājuma un nemiera mazināšanu. Iedarbība sākas pēc 1 stundas.
Sastāvdaļas: glicerīns, attīrīts ūdens, sorbīts. Uzturfizioloģiskas piedevas:  organoleptiskās piedevas – augu izcelsmes aromatizējošas sastāvdaļas 2b –  apiņa propilēnglikola ekstrakts, kaķu mētras ekstrakts, māteres un ķiverenes propilēnglikola ekstrakti.
Lietošana: lieto dzīvniekiem iekšķīgi, uzklājot līdzekli uz mēles saknes vai vaiga iekšpusē 3 reizes dienā pa 1 pilienam uz 1 kg dzīvnieka ķermeņa masas, 7 -14 dienas. Var lietot ilgāk (līdz 3 mēnešiem) ar devu 1 piliens uz 1 kg ķermeņa svara, vienu reizi dienā.
Piesardzības pasākumi: pēc darba pabeigšanas rokas jānomazgā ar ziepēm. Izvairīties no līdzekļa nokļūšanas acīs un gļotādās.
Uzglabāšana: uzglabā pilienus aizvērtā ražotāja iepakojumā, no tiešiem saules stariem aizsargātā vietā, atsevišķi no pārtikas produktiem un barības, temperatūrā no 5 ⁰C līdz 25 ⁰C. Uzglabāt bērniem un mājdzīvniekiem neredzamā un nepieejamā vietā. Nelietot pēc derīguma termiņa beigām.

Specifikācija

Dzīvnieka suga

,

Pielietojums

,

Lietošanas veids

Suņa izmērs

Tips kaķiem

, , ,

Tips suņiem

, , ,

Zīmols

Ražotājs

Svars

0.01

Svars 0.01 kg
SUPER cena Josera un Virbac