0

Grozā nav neviena produkta.

Flamingo-silikona pakaiši kaķiem “Silica Fine Clumping Baby Powder” 5 L (1.9 kg)

8.72

Silīcija gēla kristālu smiltis kaķiem – kaķu tualešu pildījums. Maza izmēra kristāli (0.5-2 mm). Pašcementējošas smiltis, tamdēļ tās ir ļoti ekonomiskas lietošanā.

Noliktavā 1 prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 11730 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Silīcija gēla kristālu smiltis kaķiem – kaķu tualešu pildījums. Maza izmēra kristāli (0.5-2 mm). Pašcementējošas smiltis, tamdēļ tās ir ļoti ekonomiskas lietošanā.
Īpaši vieglas;
Ar bērnu pūdera aromātu;
Ar īpaši augstu absorbcijas spēju;
Teicami kontrolē nepatīkamu aromātu;
Nerada putekļus;
Antibakteriālas;
Komfortablas dzīvnieku ķepām;
Videi draudzīgas.
Iepakojums (1,9 kg) pietiekams 40 dienu lietošanai. Piemērotas arī kaķēniem. Lietošana: skatīt piktogrammas uz iepakojuma. Kaķa tualetē produktu ieber apmēram 8 cm biezā slānī. Kaķa tualeti novieto sausā un siltā vietā. Katru dienu no tualetes kastes jāizņem piesārņotās smiltis. Piesārņotās smiltis izmest kā sadzīves atkritumus. Smilšu slānis pēc nepieciešamības jāpapildina līdz sākotnējiem 8 cm. Pēc darbības ar kaķa tualeti jānomazgā rokas. Grūtniecēm, mātēm, kuras baro ar krūti, maziem bērniem un cilvēkiem ar pavājinātu imunitāti nebūtu vēlams saskarties ar piesārņotām smiltīm, vai jāievēro paaugstināta piesardzība, lai izvairītos no toksoplazmozes riska. Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Neizmest kanalizācijā. Nav paredzēts barošanai. Derīguma termiņš nav ierobežots. Uzglabāt sausā vietā. Iepakojuma izmērs un svars – skat. uz iep. Izcelsme – Flamingo Pet products nv, Nīderlande. Ražots ĶTR. Izplata: Bertas Nams, Rīga.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

, ,

Ražotājs

Tilpums

5L

Svars 1.9 kg