0

Grozā nav neviena produkta.

Josera – barība suņiem “JosiDog Family” 29/17 ar mājputnu 18 kg

64.90

Visam baram! JosiDog Family ir īpaša audzēšanas barība grūsnām kucēm un to kucēniem. Nelielie kucēnu zobiņi spēj sakost īpaši mazos gabaliņus, un sevišķa bezglutēna recepte satur barības vielas, kas nodrošina balansētu uzturu un veselīgu attīstību.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Visam baram! JosiDog Family ir īpaša audzēšanas barība grūsnām kucēm un to kucēniem. Nelielie kucēnu zobiņi spēj sakost īpaši mazos gabaliņus, un sevišķa bezglutēna recepte satur barības vielas, kas nodrošina balansētu uzturu un veselīgu attīstību. Kompleksā barība kucēm un to kucēniem ar īpaši maziem gabaliņiem. Bezglutēna recepte, 75 % no proteīna ir dzīvnieku izcelsmes proteīns.

Sastāvs: kaltēts mājputnu gaļas proteīns; pilngraudu kukurūza; rīsi; mājputnu tauki; biešu graizījumi; kukurūzas glutēns; hidrolizēts putnu gaļas proteīns; minerali; cigoriņu saknes pulveris; kaltētas Jaunzēlandes zaļās divvāku gliemenes (Perna canaliculus);
Analītiskie komponenti: kopproteīns 29.0 %, kopeļļas un tauki 17.0 %, kopšķiedra 2.0 %, koppelni 7.1 %, kalcijs 1.60 %, fosfors 1.00 %.

JosiDog Family ir apzīmogots ar LIFE PROTECT zīmogu*. Tas ir unikāls iepakojums ar aktīvām sastāvdaļam, kas atbalsta vingrumu un labsajūtu. Augsts vērtīgu antioksidantu līmenis palīdz šūnām cīņā ar brīvajiem radikāļiem. Būtiskas barības vielas veicina veselīgu kucēna attīstību

Taurīns sirdsdarbībai, redzei un auglībai;
Bez pievienotiem sojas, cukura vai piena produktiem;
Nesatur mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus un konservantus.

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Tips suņiem

Iepakojuma svars

Zīmols

Ražotājs

Ražotājvalsts

Pamatgarša

Svars 18 kg