0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac – košļas suņiem S līdz 15 kg Movoflex 2g košļ. tbl. N30

25.90

Papildbarība – košļājamas tabletes maza izmēra suņiem locītavu un kustību atbalstam. Movoflex sastāvs ir īpašs, un tas ietver visus būtiskos komponentus, lai palīdzētu uzturēt locītavu veselību un kustīgumu suņiem jebkurā to dzīves posmā.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 11811 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Papildbarība – košļājamas tabletes suņiem locītavu un kustību atbalstam. Movoflex sastāvs ir īpašs, un tas ietver visus būtiskos komponentus, lai palīdzētu uzturēt locītavu veselību un kustīgumu suņiem jebkurā to dzīves posmā.
Produkts satur:
olu čaumalu membrānu – inovatīvu komponentu, kurš ir iegūts no vistu olām. Tā ir bagāta ar kolagēnu, elastīnu, glikozaminoglikāniem un neaizvietojamām aminoskābēm, kas atbalsta locītavu elastību un lokanību.
Hialuronskābi – sinoviālā šķidruma viskoelasticitātei un lubricējošajām īpašībām, kā arī locītavu struktūras uzturēšanai.
Jūras zooplanktona (krila) miltus, kas ir bagāti ar Omega-3 taukskābēm, iegūtus no Antarktiskā krila ar ilgtspējīgu ekoloģisku nozvejas metodi. Krila milti ir zināmi kā locītavu veselību uzturošs produkts.
Astaksantīnu – spēcīgu antioksidantu, kas ir iegūts no aļģēm Haematococcus pluvialis, pazīstamu produktu locītavu veselības uzturēšanai.
Zāģzobainās bosvēlijas Boswellia serrata ekstraktu, kas ir iegūts no šī koka sveķiem.
97% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas . Dažādos pētījumos ir pierādīta šo sastāvdaļu sinerģiskā un labvēlīgā ietekme uz locītavu veselību un kustīgumu.
Saskaņā ar suņu saimnieku novērtējumu, dodot Movoflex suņiem divus (2) mēnešus, pirmie pamanāmie rezultāti parādījās septītajā (7.) dienā, un vispārējais locītavu kustīgums uzlabojās 40 % suņiem pētījuma noslēgumā. 58 % suņu īpašnieku atzina, ka suņi jutās labāk jau pētījuma laikā. Movoflex ir mīksta un garšīga košļājamā tablete, kuru suņi labprāt apēd. 94 % suņu garšoja Movoflex.* * Nicolas CS., et al. “Movoflex® Soft Chews Can Improve Dogs’ Mobility, According to Owners”. EC Veterinary Science 7.10 (2022)
Sastāvs: iepriekš uzbriedināti rīsi, glicerīns, augu pārstrādē iegūti produkti, uzbriedināta kukurūzas ciete, rafinēta saulespuķu eļļa, sorbīts, olu čaumalu membrāna1 3.3%, zirņu proteīns, raugi, uzbriedināta rīsu ciete, jūras zooplanktona (krilu) milti 1.85%, maltodekstrīns, aļģu (Haematococcus pluvialis)2 milti 0.83 %, minerālvielas, hialuronskābe (ar augstu un zemu molekulārsvaru) 0.49%, pulverveida celuloze. 1 iegūtas no Egg Novo, 2 astaksantīna avots. Organoleptiskas piedevas 1kg: aromatizējošas sastāvdaļas 2b – Boswellia serrata ekstrakts 5.7 g. Tehnoloģiskas piedevas 1kg: citronskābe 7.3 g. Analītiskie komponenti: kopproteīns 10.1%, kopeļļas un tauki 8.7%, kopšķiedra <2%, koppelni 2.5%, astaksantīns 0.01%, mitrums 19.8%.  Lietošana: dodiet sunim vienu košļājamo tableti dienā, atbilstoši suņa svaram. Movoflex var viegli lietot ilgstošā laika periodā. Movoflex Small – mazo šķirņu suņiem ( 35 kg ķ. sv.).
UZGLABĀT sausā vietā istabas temperatūrā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. IEPAKOJUMS. 30 košļājamas tabletes. Neto 60g (S)/ 120 g (M)/ 180 g (L). RAŽOŠANAS SĒRIJA UN IZLIETOT LĪDZ– norādīts uz iepakojuma. RAŽOTĀJS un atbildīgais par marķējumu – VIRBAC, Francija Raž. atz. Nr. FR06033044 IZPLATA: BERTAS NAMS SIA; Ventspils iela 50, Rīga; tālr. 80000060, bar. izpl. Nr. LV 019020.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga

Suņa izmērs

Iepakojuma skaits

Ražotājs

Tips suņiem

Svars 0.6 kg