0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac – papildarība kaķiem urīnceļu veselībai Feluro 60 ml

25.90

Feluro ir garšīga papildbarība suspensijas veidā iekšķīgai lietošanai kaķiem. Palīdz saglabāt urīnceļu veselību. Feluro sastāvdaļas (N-acetil-D-glikozamīns, mežrozīšu augļu pulveris ar koncentrētu polifenolu saturu, zaļās tējas koncentrāts) sniedz četrus būtiskus ieguvumus: 1) veicina normālu urīnceļu gļotādu; 2) veicina urīnceļu orgānu šūnu veselību oksidatīvā stresa gadījumā; 3) palīdz urīnceļos saglabāt urīnu sterilu; 4) palīdz samazināt stresa reakcijas pret ārējiem notikumiem.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 10082
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Feluro ir garšīga papildbarība suspensijas veidā iekšķīgai lietošanai kaķiem. Palīdz saglabāt urīnceļu veselību. Feluro sastāvdaļas (N-acetil-D-glikozamīns, mežrozīšu augļu pulveris ar koncentrētu polifenolu saturu, zaļās tējas koncentrāts) sniedz četrus būtiskus ieguvumus:

veicina normālu urīnceļu gļotādu;
veicina urīnceļu orgānu šūnu veselību oksidatīvā stresa gadījumā;
palīdz urīnceļos saglabāt urīnu sterilu;
palīdz samazināt stresa reakcijas pret ārējiem notikumiem.

Sastāvs: rafinēta augu eļļa (olīvu un kokosriekstu), N-acetil-Dglikozamīns 6,28%, augu izcelsmes blakusprodukti, gamma ciklodekstrīns, lecitīns, , zaļās tējas sausais koncentrāts (min 1,88%, ar bagātīgu L-teanīna saturu), glicerīna monostearāts, raugi, maltodekstrīns, mežrozīšu augļu pulveris ar koncentrētu polifenolu saturu (min. 0,46%), cukuri, minerālvielas. Analītiskie komponenti: kopproteīns 4,5%, kopeļļas un tauki 76%, kopšķiedra <2%, koppelni 1,7%, Lteanīns 1,1%, polifenoli 0,3%. Organoleptiskas piedevas: 2b aromatizējošas sastāvdaļas.
Lietošana: ieteicamā deva 1 ml divas reizes dienā, izmantot dozēšanas šļirci un adaptera vāciņu. Nepārsniegt ieteicamo devu. Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Vienmēr nodrošiniet dzīvniekam pieejamu svaigu dzeramo ūdeni.
Kā pareizi lietot Feluro dozatoru? (skatīties piktogrammas lietošanas pamācībā)

Pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt.
Atskrūvējiet balto vāciņu, lai atvērtu pudeli.
Uzskrūvējiet adaptera vāciņu uz pudeles.
Turiet pudeli vertikāli un atveriet adaptera mazo vāciņu.
Stingri ievietojiet dozēšanas šļirci adaptera iekšpusē.
Apgrieziet pudeli otrādi un lēnām velciet šļirces virzuli uz leju, lai dozēšanas šļirce piepildās ar produktu. Ievilkt ieteicamo daudzumu.
Apgriezt pudeli atkal vertikāli un noņemt dozēšanas šļirci no adaptera vāciņa. Aizveriet adaptera vāciņu.
Uzmanīgi pievienot produktu barībai un sajaukt, vai arī ievietojiet šļirci mutē dzīvniekam un uzmanīgi izspiediet produktu no šļirces. Pārliecinieties, ka dzīvnieks norij produktu.
Vienmēr turiet pudeli noslēgtu ar adaptera vāciņu. Pēc lietošanas rūpīgi izskalojiet šļirci ar tīru ūdeni .

Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Pēc pirmreizējas atvēršanas izlietot 2 mēnešu laikā. Iepakojums: 60ml flakons ar mēršļirci un adapteri.

Specifikācija

Tips kaķiem

Zīmols

Pielietojums

Ražotājs

Ražotājvalsts

Tilpums

60ml

Svars

0.06

Svars 0.06 kg
SUPER cena Josera un Virbac