0

Grozā nav neviena produkta.

Teļu vilcējs Vink 180cm standart (Shippers)

577.90

Teļu vilcējs ar pārmaiņus vilkšanas mehānismu, paredzēts dzemdību palīdzībai teļa izvilkšanai dzemdību laikā.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 11502
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Teļu vilcējs ar pārmaiņus vilkšanas mehānismu, paredzēts dzemdību palīdzībai teļa izvilkšanai dzemdību laikā. Vilcēja plecu ar atvērto daļu uz augšu atbalstīt pret govs aizmugures daļu, lai vilcēja plecu gali aptver sēžas paugurus.

Apliek vilkšanas auklas cilpas ap teļa kājām un pieāķē vilkšanas mehānisma āķiem, nospriegot mehānismu. Vilcējs pats ieņem pareizo pozīciju, gan stāvošas, gan guļošas govs gadījumā.
Priekšguļas gadījumā vispirms uzmanīgi velk tesmens virzienā, līdz kamēr teļa galva ir ārpus dzemdību ceļiem. Tad velk horizontālā virzienā. Ja teļa gūžas apvidus grūti virzās caur govs dzemdību ceļiem, uzmanīgi velk astes virzienā.
Aizmugures guļas gadījumā velk astes virzienā, līdz kamēr teļa pakaļkāju nagi ir ārpus dzemdību ceļiem, tad velk horizontālā virzienā.
Ātrā mehānisma atbrīvošana: mehānismu pabīdīt govs virzienā, nospiest mēlīti C, un ar to pašu roku nospiest vilkšanas mehānismu govs virzienā. Rokturis automātiski pavizas uz priekšu un atbrīvo sprūdu D. Uzmanību – rokturi nevilkt uz aizmuguri. Ja auklas nospiegotas, rokturi nedaudz paspiest uz aizmuguri, lai vieglāk atbrīvotu melīti C.
Vilkšanas mehānisks darbojas pārmaiņus, katrs puses darba gājiens ir ap 7 cm. Uz auklām ir mezgli vienādos posmos, lai varētu kontrolēt vienādu vilkšanas spēku abām teļa kājām.  Sarkanā aukla uz priekšējā āķa A – mezgls uz 30 cm un 43 cm Zilā aukla uz aizmugurējā āķa B – mezgls uz 37 cm un 50 cm.

Uzmanību! Ja govs dzemdību laika stāv, viņa var pēkšņi apgulties un vilcēja stienis var asi pavirzīties uz sāniem. Normālu dzemdību gadījumā nepieciešamais vilkšanas spēks ir 150-250 kg. Lielāks vilkšanas spēks var radīt traumas dzīvniekam vai palīdzības sniedzējam. Vilcēja stienis drīkst pavirzīties uz sāniem ne vairāk par 30 grādiem, lielāks leņķis var radīt ierīces bojājumus. Ir jānodrošina apkārt govij pietiekama platība dzemdību palīdzības sniegšanai. Ražotājs nenes atbildību par ierīces bojājumiem, ja tā tiek izmantota citā veidā vai nolūkos, kā minēts šajā aprakstā. Izcelsme: MS Schippers. Izplata: Bertas Nams SIA.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga

Izmērs

180cm

Instrukcija

SUPER cena Josera un Virbac