0

Grozā nav neviena produkta.

Biofaktor Hydrovit E+Se – papildbarība mājputniem, zirgiem, liellopiem, cūkām, mazajiem atgremotājiem, suņiem, kaķiem

4.6921.90

Papildbarība, kas paredzēta visām dzīvnieku sugām. Rekomendē periodiskai lietošanai veseliem dzīvniekiem, lai uzlabotu to vispārējo stāvokli un produkcijas kvalitāti. Lieto arī profilaktiskos nolūkos vispārēja stāvokļa pasliktināšanas gadījumā, intensīva stresa laikā, augsta enerģijas satura barības maisījumu izbarošanas gadījumā (broileriem) un atveseļošanās laikā.

Notīrīt
Daudzums
SKU: HydrovitESe
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Šķīdums, papildbarība mājputniem, zirgiem, liellopiem, cūkām, mazajiem atgremotājiem, suņiem, kaķiem.

  • Sastāvs: propilēnglikols, nātrija hlorīds.
  • Uzturfizioloģiskās piedevas 100ml: E vitamīns 6 g (E3a700), Selēns 0.1 g (nātrija selenīts, E8).
  • Tehnoloģiskas piedevas 100 ml: stabilizators rīcinolanglicerīnpolietilēnglikols (E484) 15 g, konservants butilhidroksitoluēns (E321) 0,1g.
  • Analītiskie komponenti: kopproteīns 0%, kopšķiedra 0%, kopeļļas un tauki 0%, koppelni 0,2%, kalcijs <5%, nātrijs 0,004%, fosfors <2%, magnijs <0,5%.

Hydrovit E+Se ir papildbarība, kas paredzēta visām dzīvnieku sugām. Rekomendē periodiskai lietošanai veseliem dzīvniekiem, lai uzlabotu to vispārējo stāvokli un produkcijas kvalitāti. Lieto arī profilaktiskos nolūkos vispārēja stāvokļa pasliktināšanas gadījumā, intensīva stresa laikā, augsta enerģijas satura barības maisījumu izbarošanas gadījumā (broileriem) un atveseļošanās laikā. Īpaši rekomendēts intensīvas augšanas laikā un apgabalos, kur novērojams selēna deficīts. Lieto profilaktiski pret baltmuskuļu slimību teļiem un jēriem, muskuļu deģenerāciju cūkām, pēkšņās nāves sindromu (sirds muskuļa vājums), encefalomalāciju, asinsizplūdumus (asinsvadu caurlaidības palielināšanās) un muskuļu deģenerāciju putniem.

Lietošana un devas: Hydrovit E+Se lieto kopā ar dzeramo ūdeni 2-4 dienas pēc kārtas vai 8 dienas katru otro dienu. Deva: Mājputniem 1 L / 4000 L dzeramā ūdens, atgremotājiem 1 ML / 10 L dzeramā ūdens. Citiem dzīvniekiem 1 ML / 5 L dzeramā ūdens.

Fasējums: pudelēs pa 100 ml un 1000 ml. Glabāt oriģinālā, slēgtā traukā, istabas temperatūrā bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Sargāt no saules gaismas. Derīguma termiņš un raž. partija norādīti uz iepakojuma. Ražotājs: Biofaktor, Polija atz. Nr. aPL1063011p. Izplatītājs: Bertas Nams SIA, Rīga; atz. Nr.aLV 019020.

Specifikācija

Tilpums

1L, 100ml

Tips agro

, , ,

Pielietojums

Zīmols

Ražotājs

Svars Nav pieejams
Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem