0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac – EFFIPRO DUO kaķiem 50mg/60 mg N4 pilieni skaustā pret ektoparazītiem*

21.49

Effipro Duo 50 mg/60 mg šķīdums pilināšanai uz ādas kaķiem – pretparazītu līdzeklis kaķiem ērču un blusu invāzijas ārstēšanai. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Effipro Duo 50 mg/60 mg šķīdums pilināšanai uz ādas kaķiem – pretparazītu līdzeklis kaķiem ērču un blusu invāzijas ārstēšanai. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Pret blusām: blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un kontrolei. Viena apstrāde novērš turpmāko invāziju 5 nedēļas. Blusu vairošanās kontrolei, neļaujot no blusu oliņām attīstīties pieaugušām blusām 12 nedēļas pēc lietošanas. Šīs zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas plāna, lai kontrolētu blusu izraisītu alerģisko dermatītu (BIAD), ja to iepriekš diagnosticējis veterinārārsts.
Pret ērcēm: ērču (Ixodes ricinus un Rhipicephalus turanicus) invāzijas ārstēšanai. Viena apstrāde nodrošina noturīgu pretērču iedarbību (Ixodes ricinus un Rhipicephalus turanicus) vienu nedēļu. Ja apstrādes laikā dzīvniekam jau ir ērces, ne visas ērces 48 stundu laikā var tikt nogalinātas

Lietošanas vietā var rasties pārejošs kosmētisks defekts, piemēram, mitrs izskats vai viegla zvīņošanās. Pamatojoties uz uzkrāto pieredzi par šīm aktīvajām vielām uz ādas pilināmu zāļu formu sastāvā, pēc lietošanas var novērot pārejošas ādas reakcijas lietošanas vietā (zvīņošanos, lokālu alopēciju, niezi, eritēmu, ādas krāsas pārmaiņas) un vispārēju niezi vai alopēciju. Ļoti retos gadījumos var rasties pastiprināta siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiskie simptomi (hipertestēzija, depresija, nervozitāte), ar elpošanu saistītas pazīmes vai vemšana. Ja rodas nopietnas blakusparādības vai citas parādības, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.
Pilināšanai uz ādas. Deva Minimālā ieteicamā deva ir 8,3 mg fipronila/kg ķermeņa svara un 10mg piriproksifēna/kg ķermeņa svara.

Kaķiem, kuru svars ir no 1 līdz 6 kg, lietot vienu 0,5 ml pipeti.
Kaķiem, kuru svars pārsniedz 6kg, ieteicamā lietojamā deva ir 1ml, kas panākams, lietojot vienu 1 ml pipeti (vai arī divas 0,5 ml pipetes).

Lietošanas veids. Izņemiet pipeti no ārējā blisteriepakojuma. Turiet pipeti vertikāli. Uzsitiet pa pipetes šauro galu, lai nodrošinātu to, ka viss saturs atrodas pipetes galvenajā daļā. Nolauziet pipetes, kas paredzēta pilināšanai uz ādas, atdalāmo augšdaļu gar iezīmēto līniju. Pašķiriet apmatojumu uz muguras vai skausta, līdz ir redzama āda. Uzlieciet pipetes galu uz ādas un vairākas reizes cieši saspiediet, lai vienmērīgi iztukšotu saturu vienā vai divās vietās. Raugieties, lai šķīdums tiktu lietots tikai uz veselas ādas un izvairieties no virspusējas lietošanas uz dzīvnieka apmatojuma vai no veterināro zāļu notecēšanas, it īpaši ļoti lieliem kaķiem (svars lielāks par 6 kg).

Specifikācija

Pielietojums

,

Lietošanas veids

Tips kaķiem

, , ,

Ražotājs

Zīmols

Dzīvnieka suga

Svars 0.038 kg

Lietošanas instrukcija

SUPER cena Josera un Virbac