0

Grozā nav neviena produkta.

Vetoquinol – suspensija kucēniem Drontal Puppy 50 ml*

30.90

Drontal Puppy suspensija iekšķīgai lietošanai suņiem. Paredzēta kucēniem un jauniem suņiem līdz viena gada vecumam apaļtārpu invāziju ārstēšanai, kuras izraisa cērmes āķtārpi un matgalvji. Nelietot grūsnām un laktējošām kucēm. Nelietot vienlaicīgi ar piperazīnu saturošām veterinārajām zālēm.

Noliktavā 2 prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Drontal Puppy15/5 mg/ml suspensija iekšķīgai lietošanai suņiem. Paredzēta kucēniem un jauniem suņiem līdz viena gada vecumam apaļtārpu invāziju ārstēšanai, kuras izraisa cērmes āķtārpi un matgalvji. Nelietot grūsnām un laktējošām kucēm. Nelietot vienlaicīgi ar piperazīnu saturošām veterinārajām zālēm.
DEVAS ATKARĪBĀ NO DZĪVNIEKU SUGAS, LIETOŠANAS VEIDA UN METODES
Devas un ārstēšanas grafiks Vienreizējai lietošanai iekšķīgi 15 mg/kg ķermeņa svara febantela un 5 mg/kg ķermeņa svara pirantela (embonāta veidā), kas atbilst 14,4 mg/kg pirantela embonāta, kas atbilst 1 ml/kg ķermeņa svara. Iespējamās intrauterīnās un transmammārās invāzijas dēļ suņi var invadēties ar cērmēm jau ļoti agrā vecumā. Dažiem dzīvniekiem, īpaši smagas invāzijas gadījumā, nevar pilnībā iznīcināt cērmes, līdz ar to saglabājas invāzijas risks cilvēkiem. Ja epidemioloģiskā situācija atļauj, ieteicams ārstēšanu uzsākt 2 nedēļu vecumā un atkārtot piemērotos laika intervālos (piemēram, ik pēc 2 nedēļām) līdz kucēnu atšķiršanai. Citos gadījumos ārstēšanu veikt pēc invāzijas apstiprināšanas, piemēram, pēc fekāliju paraugu izmeklēšanas.
Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Suņa izmērs

Tips suņiem

,

Lietošanas veids

Pielietojums

Zīmols

Ražotājvalsts

Svars 0.05 kg

Lietošanas instrukcija

SUPER cena Josera un Virbac