0

Grozā nav neviena produkta.

Vetoquinol Drontal 230mg/20mg attārpošanas līdzeklis kaķiem N2

5.99

Bezrecepšu veterinārās zāles. Drontal apvalkotās tabletes jauktu invāziju ārstēšanai, ko kaķiem izraisījuši apaļtārpi un lenteņi. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 35 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

, , ,

Pielietojums

Attārpošanai

Lietošanas veids

Zīmols

Vetoquinol

Ražotājs

Iepakojuma skaits

Produkta apraksts

Bezrecepšu veterinārās zāles. Drontal apvalkotās tabletes jauktu invāziju ārstēšanai, ko kaķiem izraisījuši šādi apaļtārpi un lenteņi:

  • apaļtārpi pieaugušās stadijās Toxocara cati (sin. mystax);
  • āķtārpi pieaugušās stadijās: Ancylostoma tubaeforme, Ancylostoma braziliense;
  • lenteņi: Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Hydatigera (Taenia) taeniaeformis, Mesocestoides spp., Joyeuxiella pasqualei.

Lenteņu invāzija kaķiem notiek ne ātrāk kā trešajā dzīves nedēļā, tāpēc ārstēšana ar Drontal nav piemērojama kaķiem, jaunākiem par 3 nedēļām. Viena 339 mg apvalkotā tablete satur:

  • Aktīvās vielas: Pirantela embonāts 230,0mg (pirantels 80mg), Prazikvantels 20,0mg
  • Palīgvielas: Titāna dioksīds (E171) 1,8mg

Nelietot kaķēniem, kas jaunāki par 3 nedēļām. Nelietot grūsnības laikā. Nelietot gadījumos, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām.

Tablete jāievada tieši dzīvnieka mutē, bet, ja nepieciešams, var iemaisīt barībā. Pirms vai pēc zāļu lietošanas pieeja barībai nav jāierobežo. Ja ir diagnosticēta ehinokokoze, jānozīmē atbilstoša ārstēšana un jāievēro visi piesardzības pasākumi cilvēkiem. Nepieciešamības gadījumā konsultēties ar veterinārārstu. Lai nodrošinātu pareizu devu, ķermeņa svars ir jānosaka pēc iespējas precīzāk.

Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Atsauksmes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Vetoquinol Drontal 230mg/20mg attārpošanas līdzeklis kaķiem N2”

Your email address will not be published.