0

Grozā nav neviena produkta.

Bio-Life PetalCleanse Dog 350 ml

18.90

Suņu apmatojuma tīrīšanas līdzeklis, lai palīdzētu samazināt alerģijas cilvēkiem. PetalCleanse no apmatojuma palīdz notīrīt alergēnu Can F1 un ādas, apmatojuma daļiņas, kas cilvēkiem izraisa apgrūtinātu elpošanu, šķaudīšanu, alerģisko rinītu, niezi un citas alerģiskās reakcijas. Satur rozmarīna un liepziedu ekstraktus, kam piemīt apmatojumu kondicionējoša iedarbība.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Suņu apmatojuma tīrīšanas līdzeklis, lai palīdzētu samazināt alerģijas cilvēkiem. PetalCleanse no apmatojuma palīdz notīrīt alergēnu Can F1 un ādas, apmatojuma daļiņas, kas cilvēkiem izraisa apgrūtinātu elpošanu, šķaudīšanu, alerģisko rinītu, niezi un citas alerģiskās reakcijas. Satur rozmarīna un liepziedu ekstraktus, kam piemīt apmatojumu kondicionējoša iedarbība. Lietošana:

Izsukājiet suņa apmatojumu, lai atbrīvotos no atmirušajām ādas daļiņām un apmatojuma Samitrināt lupatiņu ar 25-30 ml PetalCleanse/D;
Iztīriet suņa visu apmatojumu ar samitrināto lupatiņu, tīrot gan apmatojuma augšanas vizienā, gan pretēji tam;
Noslaukiet dzīvnieka apmatojumu ar sausu dvieli;
Procedūru atkārtot vienu reizi nedēļā.

Alergēnu koncentrācijas samazināšanās notiek 21 dienas laikā, sākot no produkta pirmās lietošanas reizes. Lai procesu paātrinātu, vienlaicīgi var pielietot AirCleanse aerosolu (ja ciešat no alerģiskā rinīta vai astmas), vai HomeCleanse (ja ciešat no alerģiskā dermatīta). Produkts ir nekaitīgs mīļdzīvniekiem, pat ja viņi to uzņem, laizot savu apmatojumu. Pietiekami saudzīgs lietošanai kucēniem.

Sastāvs: ūdens, Quaternium-26, glicerīns, Quaternium 22, pantenols, alveja (Aloe barbadensis), hidrolizēts steariltrimoniumhidroksietilkolagēns, parastā liepa (Tilia cordata), rozmarīns (Rosmarinus officinalis), hidrolizēts kolagēns, alantoīns, fenoksietanols, metildibroma glutaranils.

Ražots Lielbritānijā pēc Bio-Life International Ltd. pasūtījuma. Izplatītājs: Bertas Nams SIA, Ventspils iela 50, Rīga, LV-1002 Klientu tālrunis 80000060.

Specifikācija

Pielietojums

Zīmols

Ražotājs

Ražotājvalsts

Tilpums

350 ml

Svars 0.35 kg
SUPER cena Josera un Virbac