0

Grozā nav neviena produkta.

Bio-Life AirCleanse 250 ml

24.90

Pretalerģisks aerosols, kas neitralizē mīļdzīvnieku, putekļu ērcīšu un ziedputekšņu izdalītos alergēnus, kas izraisa alerģiskas reakcijas cilvēkiem. Arerosolam piemīt dezodorējošs efekts. Satur eikalipta un ilang-ilang (kanangas) eļļas. Produkta testēšanā nav izmantoti laboratorijas dzīvnieki

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pretalerģisks aerosols, kas neitralizē mīļdzīvnieku, putekļu ērcīšu un ziedputekšņu izdalītos alergēnus, kas izraisa alerģiskas reakcijas cilvēkiem. Arerosolam piemīt dezodorējošs efekts. Satur eikalipta un ilang-ilang (kanangas) eļļas. Produkta testēšanā nav izmantoti laboratorijas dzīvnieki.
Efektīvi neitralizē alergēnus iekštelpās – putekļu ērcītes, mīļdzīvnieku (suns, kaķis, u.c.) izdalītos alergēnus un ziedputekšņus, kuru klātbūtne gaisā cilvēkiem izraisa apgrūtinātu elpošanu, šķaudīšanu, alerģisko konjunktivītu, astmu, alerģisko dermatītu un izsitumus (nātreni).
Lietošana: flakonu turēt taisni, ar pulverizatoru uz augšu.

Mīļdzīvnieku alergēnu un putekļu ērcīšu gadījumā, izsmidzināt divas reizes nedēļā, divas nedēļas, pēc tam reizi nedēļā.
Deva – viens pulverizatora spiediens uz 5 kubikmetriem gaisa. Pēc 2-3 stundām noslaucīt putekļus, telpu uzkopt ar putekļu sūcēju. Ziedputekšņu sezonas laikā, lietot vienu reizi dienā, vēlams ap plkst. 17-18, un, ja nepieciešams, var atkārtot pirms gulētiešanas. Logus un durvis turēt aizvērtus.

Sastāvs: ūdens, etilalkohols, PPG-26 Blueth 28 PEG-40, hidrogenēta rīcineļļa, eikalipta (Eucalyptus globulus) lapu eļļa, Quaternium-26, Quaternium-22, Cananga odorata.
Brīdinājumi: Ugunsnedrošs! Sargāt no saules gaismas. Iepakojums: 250 ml. Uzglabāt tikai oriģinālajā iepakojumā temperatūrā, kas nepārsniedz 50°C. Nelietot atklātas liesmas un sakarsētu virsmu tuvumā! Sargāt no uguns – nesmēķēt! Sargāt no bērniem! Izvairīties no produkta tiešas nokļūšanas acīs. Izvairīties no produkta saskares ar pārtiku. Lietot saskaņā ar instrukciju.
Ražots Lielbritānijā pēc Bio-Life International Ltd. Pasūtījuma Izplatītājs: Bertas Nams SIA, Rīga.

Specifikācija

Pielietojums

Zīmols

Ražotājs

Ražotājvalsts

Tilpums

250ml

Svars 0.25 kg
SUPER cena Josera un Virbac