0

Grozā nav neviena produkta.

Josera – piedeva zirgiem HELP Euka Bronchial 1 L

70.90

Barības piedeva elpošanas traucējumu gadījumā
10 reižu ilgāka iedarbība, ja to lieto rupjajai lopbarībai.
Barības piedeva zirgiem.
Sastāvs: propilēnglikols; nātrija hlorīds.
Lietošanas instrukcija: Josera Help EukaBronchial jābaro konsekventi 14 dienas, lai sasniegtu optimālu rezultātu. Pirms lietošanas labi sakratīt. Uzglabāt istabas temperatūrā, bez sala, sausā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.
Barošanas ieteikums: Josera Help EukaBronchial var izsmidzināt uz siena vai pievienot tieši koncentrētajai barībai. Ir viegli pārslēgties starp abiem lietošanas veidiem. Produkts nav piemērots ārējai lietošanai uz gļotādām.

Noliktavā 5 prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 11999 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Zirgiem (600 kg): 20 izsmidzinājumi vai 20 ml divas reizes dienā.
Poniji/mazie zirgi: 10 izsmidzinājumi vai 10 ml divas reizes dienā. Ja ir problēmas ar pieņemšanu, sāciet ar dažiem izsmidzinājumiem vai dažiem ml un lēnām palieliniet daudzumu 2-3 dienu laikā.
Vispārējs ieteikums: Lai sasniegtu optimālus rezultātus, pirms Josera Help EukaBronchial izsmidzināšanas ieteicams izskalot sienu, lai izskalotu visus netīrumus un putekļus, kas var ietekmēt elpošanas ceļus. Lūdzu, vienmēr konsultējieties ar veterinārārstu, ja rodas elpceļu problēmas.
Ieteicamais zāļu izdalīšanās periods saskaņā ar ADMR: vismaz 48 stundas. Lūdzam ievērot arī spēkā esošos dopinga noteikumus.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga

SUPER cena Josera un Virbac