0

Grozā nav neviena produkta.

GiGi Synocur VET pulveris papildbarība zirgiem

88.90

Papildbarība hobija vai sporta zirgiem ar pretiekaisuma un pretsāpju iedarbību. Nostiprina un atjauno bojātās locītavu virsmas, veicina to apasiņošanu un inervāciju. SynocurVET® lieto locītavu slimību profilaksei. SynocurVET® nostiprina un atjauno bojātās locītavu virsmas, veicina to apasiņošanu un inervāciju.

Notīrīt
Daudzums
SKU: SynocurVetP
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Papildbarība zirgiem ar pretiekaisuma un pretsāpju iedarbību. Nostiprina un atjauno bojātās locītavu virsmas, veicina to apasiņošanu un inervāciju. SynocurVET® lieto locītavu slimību profilaksei. SynocurVET® nostiprina un atjauno bojātās locītavu virsmas, veicina to apasiņošanu un inervāciju.

  • Sastāvs: D-glikozamīna hidrohlorīds, MSM (metilsulfanilmetāns), haizivs skrimšļu hondroitīns, kalcija askorbāts (Ester C®), bosvēlijas ekstrakts (Boswellia PE 65%), hlorellas ekstrakts. Palīgvielas (magnija stearāts, dekstroze).

D-glikozamīna hidrohlorīds nodrošina locītavas ar to atjaunošanai nepieciešamajām vielām. Glikozamīns ir vitāli nepieciešams kolagēna, prostaglandīna un hialuronskābes sintēzei; labi resorbējas gremošanas traktā un ātri transformējas locītavās.

MSM (metilsulfonilmetāns) ir jauns dabiskā organiskā sēra savienojums. MSM satur 34% sēra, kura biopieejamība ir 85%. Viena no MSM funkcijām ir nodrošināt kālija – nātrija jonu apmaiņu šūnu membrānās, no kuras ir atkarīga šūnu membrānu caurlaidība. MSM samazina iekaisuma reakcijas, atvieglo sāpju sajūtas locītavās un muskulatūrā artrītu, miozītu, bursītu, tendovaginītu gadījumā. Organiskie sēra savienojumi aktivizē fibroblastus un pastiprina kolagēna glikozaminoglikānu sintēzi, ir saistaudu pa matelements.

Kalcija askorbāts (Ester C®) ir jauna patentēta vitamīna C forma kalcija askorbāta veidā. Ilgstošas lietošanas gadījumā Ester C® nekairina kuņģa gļotādu, neatstāj negatīvu ietekmi uz zobu emalju. Ester C® sekmē citu Synocur VET komponentu iedarbību, pastiprinot glikozamīna, hondroitīna un metilsulfanilmetāna iekļūšanu locītavu skrimšļos.

Bosvēlijas ekstrakts (Boswellia serrata) ir dabīgs locītavu pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis locītavu iekaisuma gadījumos (bloķē leikotriēnu sintēzi); nostiprina un atjauno asinsvadus, sekmējot mikrocirkulāciju bojātajos lоcītavu audos. Bosvēlijas aktīvās vielas (acetilbosvēlijskābe) darbojas analogi nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem, bet neizraisa blakusparādības.

Hondroitīns papildina glikozamīna iedarbību, mitrina locītavu audus un ir viens no galvenajiem komponentiem, kurš nodrošina skrimšļu elastību; atjauno skrimšļu un saistaudu struktūru to bojājumu gadījumos (artrīts, osteoartrīts u.c.), kavē skrimšļu nodilumu.

Lietošana: viena mērkarote dienā. Smagos un akūtos gadījumos pirmās 7 – 10 dienas devu dubultot.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Dzīvnieka suga

Pielietojums

,

Tips agro

,

Zīmols

Ražotājs

Svars Nav pieejams
Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem