0

Grozā nav neviena produkta.

Fermactiv powder 150 g

11.49

Papildbarība teļiem, cūkām, sivēniem, suņiem un kaķiem. Probiotiķis fizioloģiskās, mikrobiālās zarnu mikrofloras bioloģiskai stabilizēšanai un regulēšanai.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 1279
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Papildbarība teļiem, cūkām, sivēniem, suņiem un kaķiem. Probiotiķis fizioloģiskās, mikrobiālās zarnu mikrofloras bioloģiskai stabilizēšanai un regulēšanai.
Sastāvs: vājpiena pulveris, kalcija karbonāts.
Analītiskie komponenti: kopproteīns 28%, kopeļļas un tauki 0.8%, kopšķiedra 1.5%, koppelni 12%, nātrijs 0.4%, lizīns 2.6%, metionīns 0,6%.
Zootehniskās piedevas 1 kg: E1705 Enterococcus faecium NCIMB 10415 X 10-11.
Lai nodrošinātu tūlītēju zarnu mikrofloras aizsardzību ar laktobaktērijām, produkta lietošana jāuzsāk pēc iespējas ātrāk. Teļi līdz 6. mēnešiem: 10 g uz 50 kg dzīvsvara/dienā 2-3 nedēļas, uzsākot nobarošanu, satraukumu izraisošās situācijās kā barības maiņa, transportēšana, karstums, mītnes maiņa. Atkārto pēc vajadzības, lietojot vismaz 1 nedēļu.
Sivēni līdz aptuveni 35kg: 5g uz 20kg dzīvsvara/dienā, uzsākot lietošanu 1 nedēļu pirms atšķiršanas un turpinot 1 nedēļu pēc.
Nobarojamās cūkas: 10g vienam dzīvniekam dienā 2-3 nedēļas, uzsākot nobarošanu, satraukumu izraisošas situācijās kā barības maiņa, transportēšana, karstums, mītnes maiņa.
Vaislas cūkas: 10 g vienam dzīvniekam dienā, uzsākot lietošanu divas nedēļas pirms atnešanas līdz vienai nedēļai pēc, kā arī zīdīšanas periodā.
Suņi, kaķi: Zarnu mikrofloras regulēšanai, īpaši jaundzīvniekiem, mainot barību, kā arī satraukumu izraisošās situacījās pievienot pie barības vismaz 1-2 nedēļas vai ilgāk, ja nepieciešams.
Suņi: 1.5g-5g vienam dzīvniekam dienā.
Kaķi: 1.5g vienam dzīvniekam dienā. Viena tējkarote bez kaudzes = aptuveni 1.5g viena ēdamkarote bez kaudzes = aptuveni 5g
Neto svars 150g. Uzglabāt cieši noslēgtā iepakojumā, sausā un vēsā vietā. Ražotājs: Richter Pharma, Vācija, ražotāja nr. aAT 6021

Specifikācija

Pielietojums

Tips agro

, , ,

Ražotājvalsts

Ražotājs

Zīmols

Iepakojuma svars

Svars 0.15 kg
SUPER cena Josera un Virbac