0

Grozā nav neviena produkta.

Horse Active Boost 20g

7.99

Ātri un uzticami sniedz zirgiem uzturvielas, minerālus un vitamīnus, kas ir nozīmīgi to veselībai un spējām, kā arī dzīvībai svarīgu orgānu pareizai darbībai. Papildbarību ir viegli pasniegt ar orālā aplikatora palīdzību, kā arī tās piemērotās tehnoloģiskās apstrādes dēļ. Papildbarība pastas formā, satur īpaši koncentrētas un ātri pieejamas uzturvielas, elektrolītus, vitamīnus un antioksidantus.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 11640
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Ātri un uzticami sniedz zirgiem uzturvielas, minerālus un vitamīnus, kas ir nozīmīgi to veselībai un spējām, kā arī dzīvībai svarīgu orgānu pareizai darbībai. Papildbarību ir viegli pasniegt ar orālā aplikatora palīdzību, kā arī tās piemērotās tehnoloģiskās apstrādes dēļ. Papildbarība pastas formā, satur īpaši koncentrētas un ātri pieejamas uzturvielas, elektrolītus, vitamīnus un antioksidantus.

Sastāvs: dekstroze 10 %, saharoze 10 %, nātrija hlorīds 2,95 %, kālija hlorīds 2,1 %, kalcija glikonāts 0,7 %, magnija fosfāts 0,65 %
Analītiskie komponenti: mitrums 41,9 %, kopproteīns 10,3 %, kopeļļas un tauki 11,0 %, koppelni 7,34 %, kopšķiedra 0,40 %, nātrijs 1,36 %. Papildvielas (1 kg):
Uzturfizioloģiskās piedevas: 3a700 all-rac-alfa-tokoferilacetāts (E vitamīns) 100000 mg (atbilst 91148 mg alfa tokoferola), 3a315 niacinamīds (B3 vitamīns) 13500 mg, 3a820 tiamīna hidrohlorīds (B1 vitamīns) 7200 mg, 3a825i riboflavīns (B2 vitamīns) 7900 mg, 3a890 holīna hlorīds 6480 mg, 3a841 kalcija D-pantotenāts (B5 vitamīns) 4500 mg, 3a900 inozitols 2250 mg, 3a831 piridoksīna hidrohlorīds (B6 vitamīns) 1360 mg, ciānokobalamīns (B12 vitamīns) 45 mg, 3b104 dzelzs (dzelzs sulfāta heptahidrāts) 2200 mg, 3b604 cinks (cinka sulfāta heptahidrāts) 800 mg, 3c301 Dl-metionīns, tehniski attīrīts 75000 mg, 3c322 L–lizīna monohidrohlorīds, tehniski attīrīts 7500 mg, 3b811 selēns (inaktivēts raugs Saccharomyces cerevisiae NCYC R397, bagātināts ar selēnu) 10 mg, liofilizēts arbūzu ekstrakts MELOFEED, bagāts ar superoksīda dismutāzi (enzīma aktivitāte min. 26000 SV) Tehnoloģiskās piedevas: 1k202 kālija sorbāts 2700 mg/kg, emulgatori (E 415 ksantāna sveķi, E 484 polietilēnglikola – glicerilricinoleāts).

Papildbarība pastas formā, satur īpaši koncentrētas un ātri pieejamas uzturvielas, elektrolītus, vitamīnus un antioksidantus.

Ieteiktās devas: zirgi (dzīvsvars 500 kg): 20 g (1 aplikators); vidēja auguma šķirņu zirgi: 10 g (½ aplikatora); maza auguma šķirņu zirgi: 5 g (¼ aplikatora).
Lietošanas ilgums: vispārīgi zirga fiziskās sagatavotības uzlabošanai 2 × nedēļā, līdz izveseļojas. Sacīkšu zirgiiem ekstremālas īslaicīgas slodzes gadījumā (treniņš, sacīkstes) 2 – 5 stundas pirms sacīkstēm un pēc tām.

Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Uzglabāt temperatūrā līdz 25 °C. Sargāt no gaismas. Uzglabāt sausā vietā. Papildbarība nesatur dopingus!
Līdzsvarota barības vielu, elektrolītu un vitamīnu pasniegšana izpaužas kā:

fiziska stabilizācija, ātra reģenerācija un apetītes veicināšana ar B grupas vitamīnu palīdzību;
asins šūnu un mioglobīna veidošanās regulēšana ar dzelzs palīdzību;
atgriešanās pie pilnīgas snieguma kapacitātes un vēlēšanās uzlabot sniegumu, ņemot vērā vielmaiņas optimizēšanu ar neaizvietojamām aminoskābēm – nervgalu stimulu aktivizēšanās optimizēšana ar minerālu un elektrolītu palīdzību;
elektrolītu papildināšana pēc pastiprinātas svīšanas, īpaši slodzes laikā un pēc tās;
samazinot audu bojājumu pakāpi pēc brīvo radikāļu izraisītas slodzes.
pozitīvs iespaids uz reprodukciju

E vitamīns (tokoferols). E vitamīns iedarbojas kā efektīvs membrānu antioksidants. Aktīvi iekļaujas ķēdes reakcijā, pārtrauc brīvo radikāļu reakciju kaskādi un aizsargā bio-membrānas pret to iedarbību. Tas ir alfa tokoferola formā, kas ir visiedarbīgākais. E vitamīns veicina reproduktīvās, muskuļu, nervu, endokrīnās un imūnsistēmas darbību. Veicina metabolismu un skābekļa izmantošanu muskuļaudos. Aizsargā A vitamīnu, beta karotīnu un nepiesātinātās taukskābes pret oksidēšanos. Ieteiktā dienas deva zirgam ir 0,25 mg/kg dzīvsvara. Sacīkšu zirgiem maksimālās slodzes periodā pasniedz 1 – 3 g.
Alkosel® ir inaktivēts Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 raugs, kas bagātināts ar selēnu. Šis specifiskais raugs absorbē neorganisko selēnu un pārveido to tā organiskajā formā, īpaši selēnmetionīnā un selēnocisteīnā ar optimālu biopieejamību. Tas sinerģiski iedarbojas ar sastāvdaļu MELOFEED® un E vitamīnu kā aizsardzība pret brīvajiem skābekļa radikāļiem un palīdz mazināt audu bojājumus.
MELOFEED® ir barības piedeva, kas ražota no žāvētas īpašas šķirnes arbūzu sulas, kas bagāta ar enzīmiem ar antioksidējošu SOD (superoksīda dismutāzes) aktivitāti. MELOFEED® satur specifisku apvalku, kas aizsargā aktīvo vielu pret kuņģa-zarnu trakta gremošanas sulu iedarbību. MELOFEED® aktivizē aizsardzību pret brīvajiem skābekļa radikāļiem un palīdz mazināt iekaisumu procesus pēc slodzes.
B vitamīnu grupa: tiamīns (B1 vitamīns) ir būtisks enerģētiskajam metabolismam un nervu sistēmas pareizai darbībai. Minimālais daudzums uz kg sausas barības ir vidēji 3 mg, un tā vajadzība var būt divkārša atkarībā no slodzes pakāpes. Nepietiekamība izpaužas kā apetītes trūkums, svara zudums, nekoordinētas kustības, nervozitāte un vājums. Riboflavīna (B2 vitamīns) dienas deva ir 2,2 mg/kg sausas barības. Vitamīniem – piridoksīna hidrohlorīdam (B6 vitamīns), pantotēnskābei (līdzeklī kā kālija sāls, B5 vitamīns), niacīnam (B3 vitamīns, nikotīnskābe, nikotinamīds) ir būtiska funkcija metabolismā kopumā.
Dzelzs: svarīgs elements asins krāsvielas hemoglobīna un mioglobīna veidošanai muskuļos. Dzelzij ir svarīga loma skābekļa transportēšanā uz šūnām ar sarkano asinsķermenīšu palīdzību – uzlabo skābekļa piegādi audiem un šādi palielina to veiktspēju. Dzelzs patēriņš slodzes apstākļos ir apmēram 20 mg dzelzs /kg dzīvsvara. Dzelzs trūkums veicina veiktspējas samazināšanos, izraisa mazasinību, apetītes trūkumu. Dzelzs trūkums izraisa svara zaudēšanu.
Lizīns un metionīns pieder aminoskābju grupai. Šīm aminoskābēm ir ievērojama loma īpaši jauniem zirgiem, kur tās tiek izmantotas muskuļos kā galvenais “celtniecības” elements. Tās ir daudzu metabolisko enzīmu sastāvdaļa.
Minerālvielas: paaugstināta elektrolītu koncentrācija zirgiem slodzes laikā – svīstot, īpaši ilgāka treniņa un paaugstinātas muskuļu slodzes apstākļos, nepieciešama paaugstināta šādu minerālvielu pieejamība: Ca (kalcijs) – tam ir liela nozīme sistēmu un muskuļu veiktspēju, pozitīvi ietekmē vielmaiņu, Mg (magnijs) – magnija trūkums izraisa krampjus, ietekmē olbaltumvielu un cukuru vielmaiņu, Na (nātrijs) un K (kālijs) ir liela nozīme ūdens apritei organismā, tie nodrošina skābju – bāzu līdzsvaru, Zn (cinks) – palielina organisma aizsardzības spējas. Ja zudumi pārsniedz 100 g vērtību vienam dzīvniekam, Na (nātrija) un Cl (hlorīdu) gadījumā šāds stāvoklis nekavējoties jārisina, atjaunojot nepieciešamos elektrolītus. Gadījumā, ja rodas citu minerālu un mikroelementu deficīts, šo stāvokli kompensē ar enerģijas pastas pasniegšanu. Pastas pasniegšana diezgan īsā laika brīdī nodrošina atjaunošanos.
Kālija zudumi noslogotam zirgam ir aptuveni 1,5 g/ kg dzīvsvara. Paaugstinātas enerģijas slodzes un vienveidīgas barības pasniegšanas, kā arī caurejas gadījumā dzīvnieks var zaudēt kāliju, tādēļ ir nepieciešams šo minerālu nodrošināt papildus.
Magnijs veicina galvenokārt muskuļu un nervu sistēmas pareizu darbību. Šī elementa trūkums izpaužas kā spēku izsīkums, nervozitāte, muskuļu trīce un krampji.
Cinks veicina fermentācijas reakcijas ogļhidrātu un olbaltumvielu metabolisma laikā. Ieteicamā cinka dienas deva ir 50 mg/kg dzīvsvara.

Specifikācija

Zīmols

Ražotājs

Dzīvnieka suga

Svars 0.02 kg
SUPER cena Josera un Virbac