0

Grozā nav neviena produkta.

Josera zirgiem SHF (Stall.Hygiene.Frische) 10 kg

30.90

100% bioloģiskas izcelsmes pakaiši zirgu, kā arī mazo dzīvnieku (truši, mājputni, aitas, kazas) turēšanai. Piemērots lietošanai bioloģiskajās saimniecībās. Neitralizē amonjaku = saudzē dzīvnieka elpceļus. Kavē mikroorganismu vairošanos = samazina infekciju riskus. Piesaista mitrumu = uzlabo nagu veselību. Piemīt patīkams aromāts = uzlabo tīrību un patīkamu vidi mītnē. Neizraisa kaitīgo kukaiņu rezistenci.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 11409
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

100% bioloģiskas izcelsmes pakaiši zirgu, kā arī mazo dzīvnieku turēšanai. Piemērots lietošanai bioloģiskajās saimniecībās.

Neitralizē amonjaku = saudzē dzīvnieka elpceļus.
Kavē mikroorganismu vairošanos = samazina infekciju riskus.
Piesaista mitrumu = uzlabo nagu veselību.
Piemīt patīkams aromāts = uzlabo tīrību un patīkamu vidi mītnē.

Neizraisa kaitīgo kukaiņu rezistenci. Ilgstoša darbība (līdz pat nedēļas ilgumā), lietojot arī nelielās devās. Vidē bioloģiski sadalās pilnībā. Piemērots lietošanai arī mazajiem dzīvniekiem (trušiem, mājputniem, aitām, kazām u.c.). Sastāvs. Neorganiskas sastāvdaļas, augu (citronellas, eikalipta) ēteriskas eļļas. 100 % bioloģiskas izcelsmes.
Devas un pielietošana: var lietot uz grīdas visā mītnes platībā, vai arī tikai tās mitrākajās daļās, resp. tur, kur ir lielāks mikroorganismu piesārņojums. Nelietot tieši uz dzīvnieka.
Deva: 55-110 g uz m2 grīdas platības, atkarībā no grīdas tīrības.
Ražošanas sēriju un derīguma termiņu skatīt uz iepakojuma. Uzglabāt sausā, vēsā vietā. Fasējums 10 kg maisos. Ražots Josera petfood GmbH&Co (Vācija). Izplata: Bertas Nams SIA, Ventspils iela 50, Rīga; 80000060.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga

, , , ,

Ražotājs

Tips agro

,

Svars 10 kg
TIKAI TRIS DIENAS -25%