0

Grozā nav neviena produkta.

Vetoquinol – kožļas suņiem Flexadin Advanced 60 gab.

55.90

Diētu papildinošs pārtikas produkts locītavu metabolisma atbalstam osteoartrīta gadījumā.

Produkts veicina locītavu skrimšļa vielmaiņu osteoartrīta gadījumā. Satur UC-II® (40 mg/ca) – nedenaturētu II tipa kolagēnu. II tipa nedenaturēts kolagēns ir būtiska pareizi funkcionējoša locītavu skrimšļa sastāvdaļa. Produkts satur arī Boswellia serrata ekstraktu – dabiskas izcelsmes vielu, kas veicina organisma atjaunošanās procesus. Papildus satur omega-3 taukskābes locītavu veselības veicināšanai un E vitamīnu, kas pazīstams ar savām antioksidantu īpašībām.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 11890 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Sastāvdaļas:
Auzu milti, rudzu milti, alus raugs, glicerīns, vistas aknu pulveris, linsēklu eļļa (Omega 3 avots), UC-II® vistas skrimšļu pulveris (satur kālija hlorīdu: 0,44%, kopējais kolagēna pulveris: 0,37% (ar nedenaturētu II tipa kolagēnu: 0,045%)). 1,49%, zivju eļļa (EPA avots), pektīns, saharoze, altodekstrīns, kalcija sulfāta dihidrāts, polietilēnglikols.

Piedevas/1 kg:
Emulgatori un stabilizatori, biezinātāji un želejošās vielas: akācija (arabiskā sveķu gumija) E414 50000 mg, nātrija algināts (1d401) 250 mg. Aromatizējošas vielas: vīraka ekstrakts (Boswellia serrata) 63 000 mg. Vitamīni, provitamīni un ķīmiski labi definētas vielas ar līdzīgu iedarbību: E vitamīns/all-rac-alfa-tokoferilacetāts (3a700) 7000 SV.
Konservanti; antioksidanti; aromatizētāji.

Analītiskās sastāvdaļas:
Mitruma saturs 20 %, jēlproteīns 14 %, jēltauki 14 %, jēlpelni 3 %, jēlšķiedra 1,5 %. Vienā kumosiņā: kopējais omega-3 taukskābju daudzums 84 mg, kopējais eikozapentaēnskābes (EPA) daudzums 9,3 mg, kopējais E vitamīna daudzums 22,5 SV. 1 kumosiņa svars 3 g.

Pieteikums:
Barojiet ar 1 kumosu dienā neatkarīgi no suņa lieluma, sākotnēji līdz 3 mēnešu vecumam. Pirms lietošanas vai pirms lietošanas pagarināšanas vai devas palielināšanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Sajauciet kumosiņus tieši mutē vai pēc sajaukšanas ar ēdienu. Produkts jālieto saskaņā ar diētas ieteikumiem. Produkts satur: UC-II® (40 mg/kost), ar nedenaturētu II tipa kolagēnu. II tipa kolagēns ir svarīga locītavu skrimšļa sastāvdaļa. Omega 3 taukskābes un E vitamīns, kas ir pazīstami ar savām antioksidantu īpašībām. Šī sastāvdaļu kombinācija ir izstrādāta, lai atbalstītu locītavu veselību. Nodrošiniet pastāvīgu piekļuvi dzeramajam ūdenim.

Uzglabāšanas apstākļi:
Uzglabāt sausā vietā. Uzglabāt cieši noslēgtā iepakojumā, temperatūrā līdz 25 °C. Aizsargājiet no saules gaismas. Tikai dzīvniekiem. Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Specifikācija

Pielietojums

, ,

Tips suņiem

, ,

Zīmols

Ražotājs

Ražotājvalsts

Dzīvnieka tips

Suns

SUPER cena Josera un Virbac