0

Grozā nav neviena produkta.

GIGI ActiVET MAX tbl. N90

28.90

Papildbarība suņiem. Lieto suņu locītavu slimību profilaksei, nostiprina un atjauno bojātās locītavu virsmas, veicina to apasiņošanu un inervāciju. Papildus satur hialuronskābi.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 10834
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

ActiVET® MAX lieto locītavu slimību profilaksei suņiem. Nostiprina un atjauno bojātās locītavu virsmas, veicina to apasiņošanu un inervāciju.
Sastāvs 1 tabletei : metilsulfonilmetāns (MSM) 385 mg, D-glikozamīna hidrohlorīds 360 mg, kolagēns 360 mg, kalcija askorbāts ( Ester C® ) 96 mg, jūras izcelsmes hondroitīns 80 mg, bosvēlijas ekstrakts 24 mg , hialuronskābe 20 mg, palīgvielas (dabīgs garšas uzlabotājs, mikrokristāliskā celuloze, kalcija hidrogēnfosfāts, magnija stearāts, dekstroze).

D-glikozamīna hidrohlorīds: nodrošina locītavas ar to atjaunošanai nepieciešamajām vielām. Glikozamīns ir vitāli nepiecieš ams kolagēna, prostaglandīna un hialuronskābes sintēzei. Labi resorbējas gremošanas traktā un ātri transformējas locītavās.
Hondroitīns: papildina glikozamīna iedarbību, mitrina locītavu audus un ir viens no galvenajiem komponentiem, kurš nodrošina skrimšļu elastību; atjauno skrimšļu un saistaudu struktūru to bojājumu gadījumos (artrīts, osteoartrīts u.c.), kavē skrimšļu nodilumu.
Metilsulfonilmetāns (MSM) ir jauns dabiskā organiskā sēra savienojums. MSM satur 34% sēra, kura biopieejamība ir 85%. MSM samazina iekaisuma reakcijas, atvieglo sāpju sajūtas locītavās un muskulatūrā artrītu, miozītu, bursītu, tendovaginītu gadījumā. Organiskie sēra savienojumi aktivizē fibroblastus un pastiprina kolagēna glikozaminoglikānu sintēzi, ir saistaudu pamatelements.
Kalcija askorbāts (Ester C®): jauna patentēta vitamīna C forma kalcija askorbāta veidā. Ilgstošas lietošanas gadījumā Ester C® nekairina kuņģa gļotādu, neatstāj negatīvu ietekmi uz zobu emalju. Ester C® sekmē citu komponentu iedarbību, pastiprinot glikozamīna, hondroitīna un metilsulfonilmetāna iekļūšanu locītavu skrimšļos. Svarīga nozīme ir Ester C® antioksidatīvai iedarbībai.
Bosvēlijas ekstrakts (Boswellia serrata): dabīgs locītavu pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis, īpaši locītavu iekaisuma gadījumos (bloķē leikotriēnu sintēzi); nostiprina un atjauno asinsvadus, sekmējot mikrocirkulāciju bojāt ajos lоcītavu audos. Bosvēlijas aktīvās vielas (acetilbosvēlijskābe) darbojas analogi nesteroīdajiem preti ekaisuma līdzekļiem, bet neizraisot blakusparādības.
Hialuronskābe nodrošina locītavu fizioloģisko funkciju. Līdz ar vecumu tās daudzums dzīvnieka organismā samazinās. Sekmē elastīna un kolagēna sintēzi, ieeļļo locītavas, samazina sāpes un uzlabo kustību spējas. Kolagēns – viens no galvenajiem strukturāliem proteīniem, kas nepieciešams saistaudu veidošanās procesā.
Kolagēns visvairāk atrodas skrimšļos, cīpslās, saitēs, kaulos un ādā

Dienas deva: ActiVET®MAX lieto suņiem: 1 tablete uz 12,5 kg ķermeņa svara. Lietošanas ilgums – līdz klīniskai dzīvnieka izveseļošanai. Pirmās septiņas dienas devu vēlams dubultot.
Ražošanas forma: ActiVET®MAX-90 tabletes

Specifikācija

Tips suņiem

Pielietojums

,

Ražotājs

Zīmols

Svars 0.246 kg
SUPER cena Josera un Virbac