0

Grozā nav neviena produkta.

SmartBones kārums suņiem – dārzeņu kauls košļ. ar vistas fileju “Mini” 128 g N8

5.39

Smartbones papildbarība suņiem – saudzīga smaganām un nesatur jēlādu. Šis gardais suņu kārums ir bagātināts ar vitamīniem un minerālvielām. Viegli sagremojams un satur maz tauku.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 10985
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Lietošanai dzīvniekiem. Papildbarība suņiem, saudzīga smaganām, nesatur jēlādu. Suņu kārums ir bagātināts ar vitamīniem un minerālvielām. Viegli sagremojams un satur maz tauku.
Sastāvs: augu izcelsmes blakusprodukti, gaļa un dzīvnieku izcelsmes blakusprodukti (t. sk. 8.5 % vistas fileja), cukuri, dārzeņi (4.5%, kaltēti burkāni, zirņi, saldie kartupeļi), minerālvielas. Analītiskie komponenti: kopproteīns 14%, kopeļļas un tauki 0.5%, kopšķiedra 0.2%, koppelni 2.5%. Uzturfizioloģiskās piedevas 1 kg: vitamīni: vit. E 133 mg; mikroelementi: dzelzs (dzelzs (III) sulfāta heptahidrāts) 43 mg, cinks (cinka sulfāta heptahidrāts) 49 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts) 70 mg.
Lietošana un devas:

kārums ļauj saglabāt vērtīgu līdzsvaru sunim nepieciešamajam
barības un enerģijas daudzumam atbilstoši viņa aktivitātei
lieto kā apbalvojumu/kārumu
apjoms – saskaņā ar nepieciešamību, iekļaujot ikdienas kopējā barības devā

Vienmēr dzīvniekam nodrošināt pieejamu svaigu dzeramo ūdeni. Neatstāt bez uzraudzības dzīvnieku kopā ar šo kārumu. Minimālais derīgum termiņš un ražošanas sērija: skatīt uz iepakojuma. Uzglabāt sausā vēsā vietā. Iepakojumu turēt noslēgtu, izmantojot tā aizdari. Neto svars un daudzums iepakojumā – skat. uz iepakojuma.
Izcelsme: ĶTR. Atbildīgais par marķējumu ES: 8in1 PetProducts GmbH, Vācija, bar. reģ. Nr. DE NI 400101. Izplatītājs: SIA Bertas nams, bar. reģ. Nr. LV 019020, Rīga, Ventspils iela 50, tālr. 80000060.

Specifikācija

Tips suņiem

Iepakojuma svars

Ražotājs

Dzīvnieka suga

Svars

0.128

Zīmols

Svars 0.128 kg
SUPER cena Josera un Virbac