0

Grozā nav neviena produkta.

SmartBones kārums suņiem – dārzeņu kauls košļ. ar vistas fileju “Medium” 158 g N2

6.39

Smartbones papildbarība suņiem – saudzīga smaganām un nesatur jēlādu. Šis gardais suņu kārums ir bagātināts ar vitamīniem un minerālvielām. Viegli sagremojams un satur maz tauku.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 10986
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Lietošanai dzīvniekiem. Papildbarība suņiem, saudzīga smaganām, nesatur jēlādu. Suņu kārums ir bagātināts ar vitamīniem un minerālvielām. Viegli sagremojams un satur maz tauku.
Sastāvs: augu izcelsmes blakusprodukti, gaļa un dzīvnieku izcelsmes blakusprodukti (t. sk. 8.5 % vistas fileja), cukuri, dārzeņi (4.5%, kaltēti burkāni, zirņi, saldie kartupeļi), minerālvielas. Analītiskie komponenti: kopproteīns 14%, kopeļļas un tauki 0.5%, kopšķiedra 0.2%, koppelni 2.5%. Uzturfizioloģiskās piedevas 1 kg: vitamīni: vit. E 133 mg; mikroelementi: dzelzs (dzelzs (III) sulfāta heptahidrāts) 43 mg, cinks (cinka sulfāta heptahidrāts) 49 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts) 70 mg.
Lietošana un devas:

kārums ļauj saglabāt vērtīgu līdzsvaru sunim nepieciešamajam
barības un enerģijas daudzumam atbilstoši viņa aktivitātei
lieto kā apbalvojumu/kārumu
apjoms – saskaņā ar nepieciešamību, iekļaujot ikdienas kopējā barības devā

Vienmēr dzīvniekam nodrošināt pieejamu svaigu dzeramo ūdeni. Neatstāt bez uzraudzības dzīvnieku kopā ar šo kārumu. Minimālais derīguma termiņš un ražošanas sērija: skatīt uz iepakojuma. Uzglabāt sausā vēsā vietā. Iepakojumu turēt noslēgtu, izmantojot tā aizdari.
Neto svars un daudzums iepakojumā – skat. uz iepakojuma. Izcelsme: ĶTR. Atbildīgais par marķējumu ES: 8in1 PetProducts GmbH, Vācija, bar. reģ. Nr. DE NI 400101. Izplatītājs: SIA Bertas nams, bar. reģ. Nr. LV 019020, Rīga, Ventspils iela 50, tālr. 80000060.

Specifikācija

Tips suņiem

, , ,

Iepakojuma svars

Ražotājs

Dzīvnieka suga

Svars

0.158

Zīmols

Svars 0.158 kg