0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin SHN Mini Adult sausā barība suņiem

7.9960.90

Pilnvērtīga suņu barība – īpaši piemērota mazo šķirņu suņiem (svars 1- 10 kg) no 10 mēnešu vecuma

Notīrīt
Daudzums
SKU: SHN MINI ADULT Birkas: ,
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga suņu barība – īpaši piemērota mazo šķirņu suņiem (svars 1- 10 kg) no 10 mēnešu vecuma

ROYAL CANIN® Mini Adult, kas piemērots mazu šķirņu suņiem, kas vecāki par 10 mēnešiem un sver līdz 10 kg, ir īpaši izstrādāts, ņemot vērā visas jūsu pieaugušā mini suņa uztura vajadzības. Tā kā mazo šķirņu suņiem, piemēram jūsu, parasti ir lielas enerģijas vajadzības, ROYAL CANIN® Mini Adult ir izstrādāts ar barības vielām, kas palīdz apmierināt šīs enerģijas vajadzības, vienlaikus palīdzot jūsu sunim uzturēt veselīgu svaru. Daži mazo šķirņu suņi ir ēšanas ziņā izvēlīgi, nekā citi, tāpēc ROYAL CANIN® Mini Adult formula satur atlasītus, ekskluzīvus aromatizētājus. Tieši šī uzlabotā garša tieši piesaista pat visizvēlīgākos suņus. ROYAL CANIN® Mini Adult satur arī dažādas barības vielas, kas palīdz uzturēt un atbalstīt jūsu suņa ādas un kažoka veselību. Lai rūpētos par katra suņa individuālajām vēlmēm, ROYAL CANIN® Mini Adult ir pieejams arī kā mitra barība – garšīgā mērcē. Ja apsverat jauktu barošanu, vienkārši ievērojiet mūsu barošanas vadlīnijas, lai nodrošinātu, ka jūsu suns saņem precīzu daudzumu gan mitrās, gan sausās barības, lai iegūtu optimālu labumu.

  • Pielāgotā enerģija: Palīdz uzturēt veselīgu svaru mazu šķirņu suņiem, lieliski apmierinot viņu augsto enerģētisko vajadzību. Satur L-karnitīnu.
  • Uzlabota garša un aromāts: Gan sastāvs, gan izvēlētās īpašās aromātvielas ļauj apmierināt ēšanā izvēlīgo mazo šķirņu suņu apetīti.
  • Kažoka kondīcijai: Šīs barības sastāvā ir uzturvielas, kas palīdz saglabāt ādas un kažoka veselību. Barība ir bagātināta ar EPS un DHS.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Svars

0, 2, 8

Zīmols

Suņa izmērs

Svars Nav pieejams
SUPER cena Josera un Virbac